PARTNERZY PORTALU
Justyna Socha - Kandydat na posła w: Okręg nr 39

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Justyna Socha

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

 • Miejsce zamieszkania: Poznań
 • Wiek: 42 lat
 • Zawód: dziennikarka
 • Przynależność do partii: nie należy do partii politycznej

Urodzona w 1977 roku. Mieszka w Poznaniu.

Dziennikarka warszawskiej gazety. Asystentka społeczna posła Pawła Skuteckiego.

Liderka Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP z Poznania.

Od 2017 roku wraz ze społecznością STOP NOP organizuje coroczny Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień.

KOMENTARZE (3)

 • Sylwia 2019-09-19 09:28:41
  Pani Ewelino, proponuję się trochę douczyć, odra to wirus nie bakteria, a jakiej mutacji bakterii pani pisze? Wiedza jest dla każdego, dla pani również. Dlaczego uważa pani za stosowne blokowanie argumentów pani Justyny Sochy, proszę się z nimi zmierzyć merytorycznie? Może właśnie jeżeli pani Justyna i jej poglądy bedzie znana większemu gronu, jako poseł chocoażby, to odniesie to odwrotny skutek od tego jaki pani przewiduje. Może zwiększy sie grono zwolenników szczepień skoro sa one bezpieczne. Dyskusja na ten temat jest bardzo ważna, aby każdy mógł wyciągnąć wnioski samodzielnie. Czego sie pani obawia? Pozdrawiam. A pani Justynie życzę powodzenia.
 • Ewelina 2019-09-09 15:57:08
  Ta pani deklaruje poglądy antynaukowe i niebezpieczne. Gdyby dotarła do większej publiki, co chce uczynić kandydując do sejmu, i gdyby przekonała ludzi do swoich opinii, mielibyśmy w Polsce nową epidemię odry, w organizmach niezaszczepionych dzieci mutowałyby bakterie szybciej niż naukowcy byliby w stanie opracować na nie leki. Jej mylne poglądy wynikają z braku wiedzy i z faktu, że objawy autyzmu pojawiają się ok. 3 roku życia i zbiegają się w czasie z ważnymi szczepieniami. Udowodniono jednak, że nie powodują autyzmu, a myślenie tak to negowanie dorobku naukowego w dziedzinie medycyny, bez którego podejrzewam, że większości z nas nie byłoby na świecie. Jeśli słyszeliście od kogoś, że zamierza głosować na tę panią, to spróbujcie przemówić mu/jej do rozsądku.
  • mama dziecka po NOP 2019-09-19 09:11:24
   Radze sie doinformowac, doszkolic, ale nie radze, mimo Pani bzdurnej wypowiedzi, aby musiala Pani na wlasnej skorze przekonac sie jakie to "cudowne" sa te szczepionki.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 46.105.144.169 [34.204.194.190]

POZOSTALI KANDYDACI NA LIŚCIE