PARTNERZY PORTALU
Kacper Płażyński - kandydat na prezydenta w: Gdańsk - kandydat na radnego w: Gdańsk - radny w: Gdańsk - Kandydat na posła w: Okręg nr 25

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Kacper Płażyński

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

 • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
 • Wiek: 30 lat
 • Zawód: adwokat
 • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Urodził się 1989 roku.

Ukończył wydział prawa i administracji na Uniwersytecie Gdańskim.

Z zawodu jest adwokatem. Współpracował z kancelariami prawnymi w Trójmieście, gdzie zajmował się sprawami gospodarczymi i cywilnymi.

Pracował też w gdańskiej spółce Energa, gdzie m.in. odpowiadał za opracowanie nowego modelu ładu zarządzania korporacyjnego Grupy Energa.

Wspiera Instytut Debaty Publicznej.

Jest członkiem partii Prawo i Sprawiedliwość.

Jest synem Macieja Płażyńskiego, tragicznie zmarłego w katastrofie smoleńskiej wojewody pomorskiego i marszałka Sejmu.

W wyborach samorządowych w 2018 r. bez powodzenia ubiegał się o urząd prezydenta Gdańska. Zdobył jednak mandat radnego rady miasta Gdańska.

KOMENTARZE (10)

 • Kazimierz 2019-06-19 01:39:26
  To trzeba przypominać kto chce właściwego kursu po lepsze jutro. Dość grabieży.dobra naszego Polaków.
 • Za zniszczeniem czterdziestoletniej marki Stadniny Koni Arabskich w Janowie Podlaskim również stoi 2019-03-03 11:32:40
  Jakbym pokazał wam datę kiedy fałszowali dokumenty urzędowe z Orłem w pieczątce(wypis z rejestru gruntów do celów notarialnych z mapką) to dopiero były skandal ,ten którego wsadziła Beata Mazurek byłego zastępcę starosty chełmskiego na radnego Miasta Chełm Mirosława Czecha w 2014 roku po sfałszowaniu wyborów samorządowych, odpowiedzialny był za mapy zasadnicze sfałszowane w związku wykupem gruntów ze złożami gazu po przeciwnej stronie od odwiertu mojej działki przez Lucjana Piotrowskiego i Wiesława Kociubę wójtów gminy Chełm od ponad 20 lat największych oszustów , złodziei w dziejach Rzeczpospolitej Polskiej (odwierty były wykonane w 1998roku, o wszystkim dobrze wiedzieli, aferą gruntową tereny mieszalne idealnie oddzieli od swoich działek). Kaczorowi odjebało mówił lubi koniki wsadził to ścierwo na swoja Rzecznik i Wicemarszałek Sejmu więc wyszedł duet padalców, nikt się nie nabierze, nie będzie tam miał Jarosław Kaczyński koników. Trzy miesiące temu , dyrektorka Biura Poselskiego w Chełmie Beaty Mazurek mówi do mnie "teraz już nauczyliśmy się też, jak zwraca się Pan w nocy do swojej żony". Wypowiedź Kaczyńskiego w Wielkopolsce w związku z wyborami samorządowymi 2018, iż nie ma takiego małego co się śmieją z niego(ma dużego). Kolejna odsłona ostatnich tygodni, dwie wierze przy Srebrnej w Warszawie nie będziecie mieli oszuści PiS od afery gruntowej i gazowej z czego sfinansować, wszystko wyszło. Suweren PiS oszustów dobitnie przy urnach wyborczych rozliczy.
  • POLSKA PRAWORZĄDNA za PIS Hahaha, faktycznie to Państwo jest tylko teoretyczne 2019-03-06 03:30:06
   Wasza duma PiS, B. Mazurek bez hamulców, z resztą zabójców chcą robić biznes na resztkach gazu łupkowego który zabił mnóstwo ludzi w powiecie chełmskim, na aferze gruntowej ograniczyli Wam prawa obywatelskie, obyście nie dostali złotówki odszkodowania, zgodnie z przepisami po upływie 20 lat z powództwa cywilnego od odwiertów nic już wam się nie należy 1998-2018, mimo iż bliscy którzy odeszli na aferze rządowej nie zabezpieczyli swym potomkom życia w godności dostatku bez którego nie będziecie wolni, w związku z nie podejmowaniem w przedmiotowej aferze żadnych czynności nie jesteście pełnoprawni obywatele RP. Bez względu na kogo zagłosujecie wybory zostaną sfałszowane na rzecz PiS, witamy w świecie inwigilacji , manipulacji rządowej mediami publicznymi itd.
 • Artur 2019-02-20 11:07:32
  Człowiek prostolinijny, czasem chamski, niestosowny.
 • PiS NA ŚMIETNIK HISTORII 2019-02-19 22:57:29
  Nie słuchajcie kolejnych urojeń Beaty Mazurek PiS, jak wspomniał wcześniej Jarosław Kaczyński trafi kolejny raz na Oddział Psychiatryczny leczenia szpitalnego mimo iż zabezpieczoną dokumentacje zabrali z Ministrem Zdrowia z archiwów Szpitala w Chełmie. Wszyscy jesteście pełnoprawnymi obywatelami Rzeczpospolitej Polskiej, nie będą odbierać wam godności osobistej, jak w aferze gruntowej razem z PSL nakłaniała Rzecznik PiS Beata Mazurek w Sejmie do głosownia za przyjęciem ustawy ograniczającej społeczeństwu(suwerenowi) praw obywatelskich. Nowelizacja ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych z 2013roku poz 503, gdzie stroną o zmanię klasyfikacji gruntów był Wójt, Burmistrz czy Prezydent Miasta, z dnia 27lutego 2012roku. Zniszczyli sieć Nature 2000, złamali Traktat Ateński z 16 kwietnia 2003 r. Przepisy stanowiące podstawę prawną zachowania ekosystemu w stanie naturalnym Natura 2000 zostały wprowadzone do polskiego prawodawstwa poprzez Ustawę z dnia 16 kwietnia 2004 r. o ochronie przyrody (Dz. U. z 2013 r., poz. 627, z późn. zm.), czyniąc Naturę 2000 najmłodszą prawną formą ochrony przyrody w Polsce.
 • Wojciech 2018-11-02 16:22:57
  Głosuj na P.Adamowicza, człowieka sukcesu i dobrego gospodarza: - płacisz za tonę ścieków 5,76 zł; Saur Neptun Gdańsk zapłacił 3,22 zł, tonę za fekalia spuszczone do Motławy - możesz korzystać w pięknych wycieczek do Hiszpanii – Urząd Miejski zapłaci tylko 2,7 tys., około 15 tys.dolarów dołoży Saur Neptun Gdańsk - za trzy mieszkania w atrakcyjnym miejscu zapłacisz nawet o 444 268 zł mniej na osiedlu Neptun Park - w wyniku ciężkiej pracy w ciągu 15 lat staniesz się właścicielem 7 mieszkań - dorobisz się 36 kont bankowych - mając dobrą rodzinę uzyskasz wsparcie finansowe w postaci walizki pieniędzy przywiezionej z robót przymusowych w czasie wojny w Niemczech - płacąc dwukrotnie po 50 tys. zł możesz uzyskać korzystny , nowy plan zagospodarowania terenu – wpłaty przyjmuje wiceprezydent Bielawski, zwany „Walizeczka” lub osoba wskazana - możesz uzyskać mieszkanie komunalne za drobną opłatę – w 2013 r. 37 osób usłyszało zarzuty A zatem – głosuj na P.ADAMOWICZA W KOŃCU UWIELBIAMY BYĆ OSZUKIWANI I OKRADANI

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 46.105.144.169 [34.204.194.190]

POZOSTALI KANDYDACI NA LIŚCIE