Kazimierz Smoliński - Kandydat na posła w: Okręg nr 25 - poseł w: Okręg nr 25

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

UZYSKAŁ/A MANDATLiczba głosów: 10 993 / Procent poparcia: 2,08 %

Kazimierz Smoliński

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

  • Miejsce zamieszkania: Tczew
  • Wiek: 64 lat
  • Zawód: adwokat
  • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Urodzony 15 lipca 1955 roku w Malborku. 

Polityk, prawnik i samorządowiec.

Ukończył Uniwersytet Gdański na wydziale prawa i administracji. Na Uniwersytecie Gdańskim ukończył także studia podyplomowe na kierunku zarządzanie przedsiębiorstwem. 

Kolejne studia podyplomowe, dla radców prawnych, zrobił na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. 

Poseł na Sejm VI, VII i VIII kadencji, w latach 2015–2018 sekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa, a w 2018 w Ministerstwie Infrastruktury.

Prowadzi własną kancelarię prawniczą w Tczewie. 

Wcześniej radny Tczewa, kandydował też bezskutecznie na prezydenta tego miasta. 

 

KOMENTARZE (1)

  • Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji,Koordynator Służb Specjalnych Pan Mariusz Kamiński 2022-01-03 17:42:57
    27.12.2021roku -Wniosek- Proszę o podjecie niezbędnych czynności mających na celu wyeliminowanie rażących nieprawidłowości w funkcjonowaniu KMP.........., począwszy od odwołania ze stanowiska Komendanta Pismo z dnia 21.12.2021roku do Sądu Rejonowego w ........... Wydziału Karnego, daje prawdziwy obraz największych nieprawidłowości we funkcjonowaniu system w Polsce (niepraworządności), który przestał dawno działać, państwowcy są ponad prawem, dziesiątki tysięcy zgonów naszych rodaków w związku ze zanieczyszczaniem wód podskórnych i źródlanych, fałszowaniem dokumentacji zniszczyliście dorobek wolnej Polski, zorganizowane grupy przestępcze na przestępstwach środowiskowych przed śmiercią ludzi obdarli nawet z resztek godności osobistej, hańba, zrehabilitujecie rodziny które straciły najniższych w/w procederze?Powinienem umrzeć,szczepionki przeciwko żółtaczce w 2016 i 2017roku podniosły ze stanu zagrożenia bezpieczeństwa życia ilość przeciwciał anty HBs w moim organizmie, skutki katastrofy ekologicznej odczuwam do chwili obecnej,...................................................Ustrój Demokratyczny Państwa Prawa tym się charakteryzuje iż z przestępcami nie powinniśmy negocjować. Przesłanie skargi na adres: Petitions Team Office of the High Commissioner for Human Rights United Nations Office at Geneva 1211 Geneva 10, Switzerland może skutkować również wpisaniem Polski na listę krajów terrorystycznych, zakazanych.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 35.172.224.102

POZOSTALI POSŁOWIE W OKRĘGU

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!