PARTNERZY PORTALU
Kinga Kołaga - kandydat na radnego w: zwoleński - radny w: zwoleński - Kandydat na posła w: Okręg nr 17

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

NIE UZYSKAŁ/A MANDATULiczba głosów: 2 666 / Procent poparcia: 0,8 %

Kinga Kołaga

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

 • Miejsce zamieszkania: Brzezinki Stare
 • Wiek: 28 lat
 • Zawód: specjalista do spraw marketingu i handlu
 • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

KOMENTARZE (19)

 • PunktObserwacji 2022-01-12 11:25:07
  Inflacja,drożyzna,obłuda i zakłamanie,przymuszanie do szczepień przez PIS to kuriozum oraz hipokryzja ,a skutki uboczne to drugie czas o tym pisać!Nie usuwajcie nie wygodnych pytań czy komentarzy!!!.przecież i tak wszyscy się trzymacie Razem z lewakami i dbacie o swoje własne interesy nie Ludzi!Enea Kozienice i przyjmowanie swoich Nepotyzm to dobra forma??
 • Katolik 2021-10-23 13:05:39
  STOP SEGREGACJI SANITARNEJ .TO BARBARZYNSTWO .
 • Jarek 2021-10-16 22:25:52
  Szanowny Panie Prezesie najwyższy czas ukrucic pazerność we własnych szeregach głosowałem na PiS i mam pełne prawo domagać się uczciwości w szeregach waszych funkcjonariuszy. PiS musi być uczciwy liczyłem, że skończy się czerpanie dochodów z kilku mieść jedna praca jeden dochód, skończyć z tymi odprawami, radami nadzorczymi itp. Oczekiwał bym likwidacji Powiatów i Sejmików oraz minimum połowy stanowisk urzędniczych dziś każdy człowiek potrzebny jest do pracy a nie do przekładania papierów. Czas najwyższy przeprowadzić lustrację majątkową. Pozdrawiam i Życzę wytrwałości.
 • Janusz 2021-10-12 10:44:02
  Czy Pan Jan Błeczka ma adekwatne wykształcenie by zasiadać w Enei?? czy popartyjnie wraz z żona zasiadając spółkach skarbu Państwa ...a Super ze współpracuje z burmistrzem Zwolenia jak z byłym z Zbysiem z dziedzictwa wzajemna adoracja…A jak mają się przydupasy co maja prace w Enei,Lasach P,Armir???lub firmach sponsorujących ?
  • dominika 2022-06-05 22:46:04
   A jak się mają przydupasy zatrudnione z ramienia pslu i ich bliskich. Stanowiska obsadzone pokoleniowo. A burmistrz to malowany. W wyborach ochrzczony przez psl a teraz wielki przyjaciel pisu. Czy nie widzicie co on wyprawia? Sprzedawczyk bez honoru. Cały urząd zatrudniony z poręki psl. Jak i w miejskim tak też w starostwie. Skoro burmistrz taki pisowiec to czemu nie zatrudni ludzi z pisu,tylko wszyscy z zasłużonego pslu. W starostwie nie lepiej. Same nowe pslowskie twarze można zobaczyć. Pan M. któremu nie poszsły wybory, Pani S. znajoma Państwa S. , Obłuda i zakłamanie pslowskich mord. A wy jesszce im kase dajecie.
 • PracaOdBleczki 2021-09-19 13:59:25
  Hmmm…przydupsy komunistów z PIS Błeczki i innych ze Zwolenia robi to się okropne pod patronatem kleru
  • Robert 2021-09-23 07:31:05
   Zapomniałeś chyba, że najlepszą politykę prorodzinną ma PSL. Rozejrzyj się po Zwoleniu. Kto gdzie pracuje i skąd się wziął. Wystarczy zielona legitymacja i już familia ustawiona. Zaprzeczysz CZERWONY HIPOKRYTO? Taki stan rzeczy trwa dziesięcioleci. Ale oczywiście wina PiSu. No i jeszcze słowo o tym, że należy się uczyć od starszych i mądrzejszych, jak tu ktoś napisał-jeśli ktoś nie ma swego rozumu niech się od nich uczy, ale proszę pamiętać, że te farbowane lisy funkcjonują w naszych samorządach od 40 lat. Wniosek: żeby funkcjonować musieli współpracować również z komuchami. Wtedy im to nie przeszkadzało i dzisiaj nie przeszkadza. Niektórzy byli związani również z pisem i europosłami z tego ugrupowania, ale teraz a tym cicho sza, bo finalnie wybrali koalicję arbuzów.
  • DoRobercika 2021-09-26 11:52:09
   Właśnie robicie to samo czyli PZPR Bis kontynuacja tegoż 40 lecia i wprowadzacie koterie i jak prosiaki wybieracie się przy korycie.Razem działacie w Symbiozie wspólnie komunistami.Jest u was wielu takich gdzie rodziny były w PZPR czy ZSLu.Wiec sam jesteś „Czerwonym Arbuzem”.Dość szybko zmieniacie poglądy

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.192.52.167

POZOSTALI KANDYDACI NA LIŚCIE

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!