Krzysztof Ciebiada - kandydat na radnego do sejmiku wojewódzkiego w: łódzkie - radny do sejmiku wojewódzkiego w: łódzkie - Kandydat na posła w: Okręg nr 11

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

NIE UZYSKAŁ/A MANDATULiczba głosów: 10 770 / Procent poparcia: 2,34 %

Krzysztof Ciebiada

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

 • Miejsce zamieszkania: Pabianice
 • Wiek: 51 lat
 • Zawód: parlamentarzysta
 • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Urodzony w 1968 r. W 2019 r. na Akademii Polonijnej w Częstochowie ukończył studia licencjackie na kierunku prawo w biznesie. Kwestia nieujawnienia szczegółów jego wykształcenia stała się przedmiotem skargi dziennikarzy do WSA w Łodzi.

Prowadził z żoną własne przedsiębiorstwo produkcyjno-usługowe z branży tekstylnej.

Od 2014 przez dwa lata pozostawał wicedyrektorem ds. innowacji w Zakładzie Energetyki Cieplnej w Pabianicach. W 2016 r. został pracownikiem łódzkiego oddziału PGE. Zasiadł też w radzie programowej Radia Łódź.

Z Prawem i Sprawiedliwością związał się w 2008 r. Zasiadł wtedy w radzie politycznej partii, został członkiem zarządu okręgowego, przewodniczącym struktur w Pabianicach.

W 2011 r. kandydował w wyborach do Senatu w okręgu nr 26 – zajął drugie miejsce.

W 2014 r. ubiegał się o stanowisko prezydenta Pabianic - przegrał z Grzegorzem Mackiewiczem. Zdobył wówczas natomiast mandat radnego sejmiku łódzkiego.

W 2015 r. bez powodzenia kandydował z siódmego miejsca listy PiS do Sejmu w okręgu sieradzkim.

W listopadzie 2015 r. został wiceprzewodniczącym sejmiku łódzkiego i zachował tę funkcję w 2018 r. po uprzedniej reelekcji do tego gremium.

W 2019 r. uzyskał możliwość objęcia mandatu posła w miejsce wybranego do Europarlamentu Witolda Waszczykowskiego, na co wyraził zgodę.

KOMENTARZE (3)

 • Odszkodowania należn 2022-01-30 18:44:13
  Dorobiłeś się bandyto-Skargi na debilizmUrzędniczy:Podstawa.prawna:Art.63 Konstytucji Art.221K.p.a.Wzór dosłownie- Panowie Wójtowie, uczyniliście sobie stałe źródło dochodów z przestępstw środowiskowych, wykonane ekologiczne tylko z nazwy oczyszczalnie ścieków z pozyskanych funduszy zewnętrznych (UE ),przed osadzeniem których zbiorników w ziemi sypano jeszcze wapno suchej masy wywrotkami samochodowymi zamieniły inwestycje gminne w bomby ekologiczne, stanowią bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia ludzi i życia zwierząt, wynikających z ich budowy w gruntach, skażono źródła wód pitnych. Tragedia Narodowa, proceder był standardem w Województwie Łódzkim i na obszarze całego kraju, poświadczają też pozwolenia środowiskowe, stosunek prawny posiadam dla obrębu .......... i Gminy .........., z uwagi na powyższe przestępstwa najcięższe w których również jestem poszkodowanym zostaną ujawnione i wyeliminowane, używając wszystkich możliwych instrumentów prawnych, zdefraudowane fundusze zostaną zwrócone. Wójt ........ i jego zastępca ............ powinni mieć zakaz wykonywania jakichkolwiek funkcji publicznych na okres nie krótszy niż 10lat.Panowie nie ogarniają nawet podstaw, gleba to nie jest tylko wierzchnia warstwowa ziemi na której bez odpowiedzialności można stawiać budynki mieszkalne przekształcając grunty rolne na inne cele, nawet z papierkiem rolnika udziału w zorganizowanej grupie przestępczej który dał glejt na wyłudzanie jednej grupie nad obywateli gigantycznych dopłat z Funduszy Unijnych, nie mają o tym co zachodzi pod warstwą wierzchnią w ziemi żadnego pojęcia, o zachodzących tam procesach, w ziemi jest wielkie życie biologiczne nie tylko są korzenie i rośliny, nie można też ślepo wypełniać zadań ze zakresu administracji rządowej Premiera RP Mateusza Morawieckiego , bez jakiejkolwiek odpowiedzialności dla bezpieczeństwa życia, ekologi, nikt o zdrowych zmysłach przeciwko temu nie będzie walczył. W bieżącym roku nadano kolejnym 10gminom status Miast, bez sieci sanitarno kanalizacyjnej. Każdy pełnoletni obywatel RP powinien mieć równe prawa do prowadzenia działalności gospodarczej rolniczej . Przesłanie skargi na adres: Petitions Team Office of the High Commissioner for Human Rights United Nations Office at Geneva 1211 Geneva 10, Switzerland może skutkować również wpisaniem Polski na listę krajów terrorystycznych, zakazanych.
 • Marta 2019-10-08 09:55:26
  Nie no proszę Was. Nieujawnia wykształcenia, nagle w 2019 ma licencjat, a wcześniej jako wicedyrektor pracuje? A maturę kiedy zdał, można wiedzieć? Do tego wszędzie ten fałszywy uśmieszek. Dyzma polityki nic więcej. Sąd nakazuje ujawnienie wykształcenia i się nie podporządkowuje. To ma być poseł, przykład dla innych? Są lepszi kandydaci na liście..
  • Andrzej 2019-10-11 22:03:07
   Trochę szacunku, jest posłem i będzie dalej. Człowiek uczciwy i pomocny.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.93.74.25

POZOSTALI KANDYDACI NA LIŚCIE

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!