Krzysztof Kubów - kandydat na prezydenta w: Lubin - Kandydat na posła w: Okręg nr 1 - poseł w: Okręg nr 1

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

UZYSKAŁ/A MANDATLiczba głosów: 23 834 / Procent poparcia: 5,51 %

Krzysztof Kubów

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

 • Miejsce zamieszkania: Lubin
 • Wiek: 35 lat
 • Zawód: parlamentarzysta
 • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Urodzony w 1984 roku. Poseł Prawa i Sprawiedliwości.

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na wydziale prawa i administracji. Przez dziesięć lat pracował w związanej z KGHM Polska Miedź spółce Inova, jako główny kierownik działu organizacji i administracji oraz główny specjalista ds. handlu.

Był radnym powiatu lubińskiego oraz sejmiku województwa dolnośląskiego. Przewodniczący komitetu terenowego PiS w Lubinie oraz członek zarządu okręgu legnicko-jeleniogórskiego PiS. Od października 2015 poseł. Od 2016 roku sekretarz zarządu PiS w okręgu legnicko-jeleniogórskim.

KOMENTARZE (10)

 • Petycje na adres- Przewodnicząca Komisji Europejskiej – Ursula von der Leyen 2021-08-10 19:30:45
  W chrześcijańskich korzeniach Europy jest przykazanie nie zabijaj, zaś pseudo prawicowcy dla podatków od nieruchomości Naszych bliźnich pozabijaliście. Opiekę zdrowotną mamy w Polsce Państwową, w związku z powyższym dlaczego ograniczaliście środki finansowe na leczenia pacjentów w Szpitalach , Polskie zbrodnie doskonałe, sypania przed osadzeniem zbiorników wapna od jesieni 2015roku (ekologicznych oczyszczalni ścieków ) w późniejszym czasie stosowania bakterii oby nie wywozić, ponad milion uczciwych obywateli którzy żyli zgodnie z harmonią przyrody odesłaliście w zaświaty, ludzie wciąż giną w związku z katastrofami jakie do dochodu wliczacie , obniżone przeciwciała HBs(ICD-9:V42) do stanu zagrożenia życia poniżej 10.0 mlU/ml iż nie można w danych przypadkach wykonać żadnych zbiegów-ludzie umierali dosłownie na rękach,trzy miesiące do pół roku organizm ludzki potrzebuje czasu przyjmując szczepionki oby tylko uzyskać przeciwciała, argumentują we większości NFZ nie wymagał takich badań przed zabiegami, lekarze rodzinni odmawiają skierowań na badanie krwi pod zasadniczym kontem. Zrobili z Was Samorządy i Parlamentarzyści dziadów, nie stać ludzi na prywatną opiekę zdrowotną, taką jesteście klasą średnią. W związku z przyjęciem 28stycznia2020roku przez zgromadzenia Parlamentarne Rady Europy rezolucji w sprawie praworządności w Polsce, należy wszelkie Skargi,Executive Vice-President European Frans Timmermans Rue de la Loi/Wetstraat 175 B-1048 Bruxelles/Brussel Belgique/België tel.: +32 2 281 61 11 faks: +32 2 281 69 34
 • Kej 2018-10-15 00:49:42
  Owieczki i baranki, oto wasz pasterz :) Ludzie bez własnego zdania, siedzący przed telewizorem i ameby wychowane na poprzednim systemie, krótkowzroczni... oto kandydat dla Was. PiS = PO = żadnych zmian! Wbijcie sobie to w końcu do głowy! Czas na faktyczne zmiany, a nie podmianki i wymianki.
  • Stanisław 2018-10-16 22:35:30
   Całkowicie się zgadzam. Trzeba przeprowadzić radykalne zmiany, które doprowadzą do przywrócenia Polsce i Europie Cywilizacji Chrześcijańskiej. PiS jest zbyt słaby i mało odważny, by podjąć się tego wielkiego zadania.
 • Stanisław 2018-10-10 18:13:17
  TRZEBA PRZEWIETRZYĆ TĄ SODOMIOE I GOMORIE
 • Agata 2018-10-04 19:21:04
  Najlepszy kandydat na prezydenta Lubina! Krzysztof Kubów naszym PREZYDENTEM LUBINA !
 • Lubin 2018-10-01 12:09:23
  Człowiek z metką PiS. Wiemy czym to grozi i tylko niemyślący człowiek odda swój głos na partię (tak na partię, nie na człowieka), którego członkowie zaczynali kariery przed 89'.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.238.90.95

POZOSTALI POSŁOWIE W OKRĘGU

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!