Łukasz Kowarowski - kandydat na radnego w: Grudziądz - radny w: Grudziądz - Kandydat na posła w: Okręg nr 5

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

NIE UZYSKAŁ/A MANDATULiczba głosów: 4 347 / Procent poparcia: 0,96 %

Łukasz Kowarowski

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

 • Miejsce zamieszkania: Grudziądz
 • Wiek: 44 lat
 • Zawód: urzędnik samorządowy
 • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

Urodzony 25 grudnia 1974 r. w Człuchowie. 

Ma Wykształcenie wyższe. Jest magistrem pedagogiki. Studiował w Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej we Włocławku (licencjat) oraz w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku (magisterskie uzupełniające).

W latach 1999 - 2009 był zatrudniony w Urzędzie Miejskim w Grudziądzu. Od 2011 pracuje w Powiatowym Zarządzie Dróg w Grudziądzu. 
Jest  Przewodniczącym Rady Powiatowej SLD w Grudziądzu. 

Jest Radnym Rady Miejskiej Grudziądza od roku 2014 roku. Przewodniczący Komisji Rewizyjnej. 

W 2018 roku. zdobył reelekcje startując z list Komitetu Wyborczego Wyborców Sojusz Obywatelski Grudziądz Maciej Glamowski. 

KOMENTARZE (8)

 • ech... 2019-12-14 09:41:03
  Bardzo rażą mnie liczne błędy językowe, w tak podstawowych kwestiach, jak odmiana przez przypadki! Kiedy nauczy się Pan, że bezokolicznik "rozumieć", w osobie pierwszej liczby pojedynczej brzmi: "rozumiem", a nie jak Pan mówi: "rozumie" !!!!!!
 • ech... 2019-12-14 09:40:31
  Bardzo rażą mnie liczne błędy językowe, w tak podstawowych kwestiach, jak odmiana przez przypadki! Kiedy nauczy się Pan, że bezokolicznik "rozumieć", w osobie pierwszej liczby pojedynczej brzmi: "rozumiem", a nie jak Pan mówi: "rozumie" !!!!!!
 • Marta 2019-11-03 13:52:33
  Nie nadajesz się do roli radnego wysmiewany jesteś
 • Marek 2019-10-27 00:20:15
  Panie Łukaszu ciągnie ten temat bo ja jako obywatel demokratycznego państwa w ramach demokracji bezpośredniej mogę coś zmienić. Dlatego właśnie potrzebuję wsparcia bo ja jako my nie pozwolimy sobie zabrać autobusów z ulicy Legionów. Mieszkańcy nie mogą ponieść całego kosztu problemów miasta. Ciągle wierzę że Pan prezydent ma jeszcze jakieś inne pomysły. Bo wiem, że jest dobrym człowiekiem. Pozdrawiam. MAREK
 • Marek 2019-10-25 21:29:53
  Panie Łukaszu martwi mnie fakt iż prezydent Glamowski zamierza zabrać autobusy na ulicy Legionów bo tam jeździ już tramwaj. Jak moje dzieci mają teraz jeździć do szkoły z przesiadką? A czy widział Pan szanowny pan prezydent jak zatłoczone i potrzebne są te połączenia. Mam nadzieję że Pan tego nie poprze. Pozdrawiam Marek.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 18.207.136.189

POZOSTALI KANDYDACI NA LIŚCIE

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!