Magdalena Zarębska-Kulesza - kandydat na radnego do sejmiku wojewódzkiego w: zachodniopomorskie - Kandydat na posła w: Okręg nr 41

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

NIE UZYSKAŁ/A MANDATULiczba głosów: 1 963 / Procent poparcia: 0,42 %

Magdalena Zarębska-Kulesza

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

  • Miejsce zamieszkania: Świerczewo
  • Wiek: 58 lat
  • Zawód: nauczyciel
  • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Urodzona w 1961 roku.

Absolwentka studiów pedagogicznych na Uniwersytecie Szczecińskim. Ukończyła ponadto podyplomowe studia w zakresie informatyki na Politechnice Szczecińskiej oraz podyplomowe studia w zakresie organizacji i zarządzania oświatą na Akademii Rolniczej w Szczecinie.

Ukończyła także liczne kursy i szkolenia zorganizowane m.in. przez Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Politechnikę Szczecińską, czy Ośrodek Doskonalenia Pedagogicznego w tym: zmodernizowany system informacji oświatowej w oparciu o bazę SIO, wspomaganie procesu wdrażania reformy, ocena pracy szkoły, prowadzenie ewaluacji wewnętrznej w szkole, doskonalenie pracy szkoły. Budowa szkolnego systemu oceniania, zarządzanie zespołem klasowym, uczeń trudny, indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów kl. I-III, wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci i młodzieży.

Jest nauczycielem dyplomowanym z wieloletnim stażem pracy,

Pracę w oświacie rozpoczęła w 1983 r. w Szkole Podstawowej nr 13 w Szczecinie. W kolejnych latach była nauczycielem w Szkole Podstawowej nr 33 w Szczecinie oraz w Szkołach Podstawowych nr 1 i nr 4 w Nowogardzie. W tej ostatniej w 2000 r. objęła stanowisko zastępcy dyrektora szkoły, a w latach 2003-2013 pełniła funkcję jej dyrektora.

Obecnie pełni funkcję zachodniopomorskiego kuratora oświaty.

KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.236.80.119

POZOSTALI KANDYDACI NA LIŚCIE

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!