Marcin Duszek - Kandydat na europosła w: Okręg nr 8 - województwo lubelskie - Kandydat na posła w: Okręg nr 7 - poseł w: Okręg nr 7

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

UZYSKAŁ/A MANDATLiczba głosów: 16 017 / Procent poparcia: 3,99 %

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

NIE UZYSKAŁ/A MANDATU POSŁA DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO

Marcin Duszek

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

 • Miejsce zamieszkania: Międzyrzec Podlaski
 • Wiek: 37 lat
 • Zawód: parlamentarzysta
 • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Urodzony 10 lutego 1982 roku w Łosicach.

Samorządowiec, poseł na Sejm VII i VIII kadencji.

Studia licencjackie ukończył w 2005 r. w Państwowej Szkole Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. W 2009 r. uzyskał magisterium z germanistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Rok później ukończył studia podyplomowe z zakresu zarządzania w samorządzie w Szkole Głównej Handlowej. W 2010 r. podjął studia doktoranckie na wydziale neofilologii UW, ukończył studia tegoż poziomu z zakresu nauk o zarządzaniu w 2014 r. w SGH.

Należał do Polskiego Stronnictwa Ludowego, z którego ramienia w 2006 r. został wybrany na radnego powiatu bialskiego. W maju 2010 r. przeszedł do Prawa i Sprawiedliwości i pół roku później z jego listy uzyskał reelekcję na kolejną kadencję samorządu powiatowego. W ramach działalności społecznej zainicjował akcję niesienia pomocy osobom potrzebującym pod nazwą Dobry Duszek Powiatu Bialskiego.

W wyborach w 2011 r. bez powodzenia kandydował z listy PiS do Sejmu w okręgu chełmskim. W 2014 r. bezskutecznie startował do sejmiku województwa lubelskiego, jednak 16 grudnia tego samego roku objął mandat posła VII kadencji.

W wyborach w 2015 r. ponownie został wybrany na posła. W Sejmie został m.in. członkiem komisji do spraw petycji, komisji sprawiedliwości i praw człowieka, komisji administracji i spraw wewnętrznych oraz komisji zdrowia.

W wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2019 r. bezskutecznie ubiegał się o mandat posła do PE w okręgu obejmującym województwo lubelskie.

KOMENTARZE (9)

 • Radzynianka 2021-12-21 22:43:31
  Nie przebiło się, czym dobrym zasłynąłeś przez 2 kadencje polityku. To zatańcz chociaż, jak w teledysku wyborczym, albo rób za osiołka w szopce miejskiej, ale nie zasłaniaj mi pomnika swoim selfie podczas obchodów
 • Kto będzie pracował na Nasze emerytury , system wyłożycie barany. 2021-08-22 02:08:14
  Dlaczego niszczycie wartości Polskości , obracacie gruntami dla podatków od nieruchomości bez sieci sanitarno kanalizacyjnej , w związku z wykonaniem ekologicznych oczyszczalni ścieków z wyłudzonych funduszy Unijnych skażacie źródła wód pitnych, pomordowaliście ludzi, zaś dzieci które przyszły na świat nie rozwijają się prawidłowo, są upośledzone umysłowo.
 • Łukasz Guzielak 2021-03-27 22:12:12
  Jako poseł zero kompetencji nawet jak włamali się na konto to jak to możliwe przy dwu etapowej weryfikacji .. no i wyszły na jaw podwójne standardy święty a z drugiej strony ruchacz pospolity
  • Marcin 2021-05-03 23:01:06
   Tylko, że kobieta ze zdjęć to jego długoletnia partnerka. Taki o to z niego ruchacz pospolity
 • Mariusz Patriota, nie Pisior. 2020-10-31 10:30:06
  Jebać PiS i nie dorozwoij pisowskich. Brzydota PiSiorów i ułomność ineaktualną mają wypisaną w każdym rybosomie.
 • Krzysztof 2020-05-17 12:25:10
  Popieram Pana Posła. Nie jakiś nadęty poseł z rozbuchanym ego tylko normalny człowiek który stara się każdemu pomoc. dziekuje Panie Marcinie!

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.192.52.167

POZOSTALI POSŁOWIE W OKRĘGU

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!