PARTNERZY PORTALU
Marcin Gołaszewski - kandydat na radnego w: Łódź - radny w: Łódź - Kandydat na posła w: Okręg nr 9

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Marcin Gołaszewski

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

 • Miejsce zamieszkania: Łódź
 • Wiek: 39 lat
 • Zawód: nauczyciel akademicki
 • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Nowoczesna

Urodzony 17 czerwca 1980 r. w Łodzi. 

Ukończył filologię germańską na Uniwersytecie Łódzkim, a także specjalizację Nauczanie Języka Polskiego jako Obcego na filologii polskiej w katedrze lingwistyki stosowanej i kulturowej Uniwersytetu Łódzkiego

Doktor nauk humanistycznych w zakresie literaturoznawstwa. Doktor habilitowany w zakresie nauk humanistycznych. Profesor nadzwyczajny SAN.

Pracował w Instytucie Slawistyki Uniwersytetu im. Justusa Liebiga w Gießen. Był też adiunktem stażystą w ramach projektu Narodowego Centrum Nauki Fuga w Instytucie Filologii Germańskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Obecnie jest adiunktem w instytucie filologii germańskiej Uniwersytetu Łódzkiego.

Egzaminator w kilku edycjach Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Niemieckiego.

Członek Partii Nowoczesna. Pełni funkcję przewodniczącego tej partii w regionie łódzkim. Przewodniczący Koła Łódź-Polesie.

Przewodniczący rady miejskiej w Łodzi. Przewodniczący Zarządu Nowoczesnej Regionu Łódzkiego.

W 2019 r. kandydował do Parlamentu Europejskiego.  

 

 

 

KOMENTARZE (5)

 • Zwolenniczka wolnej Polski 2019-09-22 08:55:01
  Gdyby każdy poseł miał w sobie tyle zrozumienia jak pan Marcin dla innych ludzi, odwagi, by wejść nawet do jaskini lwa, żeby wysłuchać żali wszystkich bez względu na wiek czy przynależność partyjną, by dać im nadzieję na lepszą przyszłość, wówczas sejm nie byłby miejscem zgorzkniałych, populistycznych osób, którzy napychają swoją kieszeń i stosują haniebne środki w celu przyciągniecia do siebie wyborców. Jeśli szukacie inteligentnego, elokwentnego, odznaczającego się wysoką kulturą osobistą i empatią posła, który godnie by nas reprezentował, proszę głosować na pana Marcina Gołaszewskiego.
 • Joanna 2019-09-22 08:33:19
  Marcin najlepszy kandydat na liście KO 💪🏻
 • Grażyna 2019-09-22 00:21:50
  Będzie bardzo dobrym posłem, kompetentny, merytoryczny i sympatyczny.
 • Abdyjasz Plwocina 2019-09-17 10:14:53
  Całkiem sympatyczny z Pana człowiek, ale... Wieszanie tęczowej flagi w gabinecie to już gruba przesada! Ma pan jakiś kłopot z własną orientacją, czy broni pan tych wszystkich którzy manifestują swoje wyuzdanie!?! Znam i szanuję ludzi o odmiennej orientacji, ale brzydzę się tymi wszystkimi libertyńskimi paradami! Niech każdy zachowa wolność we własnym domu, czy łóżku. Gdybym ja, jako 100% "heteryk" jechał przez miasto na ciężarówce i prezentował swoje seksualne zwyczaje uznano by mnie za dewianta z zaburzoną psychiką!!! Dlaczego LGBT traktować inaczej!?!
 • adam 2019-05-06 20:03:25
  Panie marcinie , słuchałem pana dziś TNP Łódź. Jest pan tak namolny tak głupi ,ze nie wierze , ze pan ma doktorat , jeśli faktycznie jest pan doktorem to zdeporecjonował pan ten tytuł naukowy. Nawet nie jest pan pożytecznym głupcem . Wstyd wieki wstyd dla pana. Wsólczuje studentom , kt orzy musza znosic pana fanaberie .

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 46.105.144.169 [100.26.182.28]

POZOSTALI KANDYDACI NA LIŚCIE