PARTNERZY PORTALU
Marcin Krzyżanowski - kandydat na radnego do sejmiku wojewódzkiego w: dolnośląskie - radny do sejmiku wojewódzkiego w: dolnośląskie - Kandydat na senatora w: Okręg nr 7

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Marcin Krzyżanowski

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

  • Miejsce zamieszkania: Wrocław
  • Wiek: 40 lat
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej
  • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Urodził się 16 lipca 1976 r. we Wrocławiu.

Ukończył studia ze stosunków międzynarodowych na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Pracował w administracji publicznej i w sektorze prywatnym, zajmując się przygotowywaniem i rozliczaniem programów z dofinansowaniem unijnym (dotyczących m.in. edukacji, aktywizacji zawodowej i narzędzi dla inwestorów giełdowych).

W 2012 r. został z rekomendacji organizacji pozarządowych wybrany do Wrocławskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, objął w niej funkcję sekretarza. Został także członkiem Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego. Do 2018 r. zatrudniony w organizacji pozarządowej zajmującej się pośrednictwem pracy i aktywizacją zawodową.

W 2006 r. związał się z partią Prawo i Sprawiedliwość, przez dwie kadencje był asystentem jej klubu radnych we Wrocławiu. W latach 2012 - 2014 pozostawał członkiem zarządu okręgowego PiS.

W latach 2006 i 2010 bezskutecznie ubiegał się o mandat radnego miejskiego Wrocławia; po raz pierwszy zdobył go w wyborach w 2014 r. W 2018 r. został wybrany w skład sejmiku dolnośląskiego. 19 listopada 2018 r. powołany na stanowisko wicemarszałka województwa.

KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 46.105.144.169 [18.205.109.82]

POZOSTALI KANDYDACI W OKRĘGU