Marzena Machałek - Kandydat na posła w: Okręg nr 1 - poseł w: Okręg nr 1

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

UZYSKAŁ/A MANDATLiczba głosów: 22 481 / Procent poparcia: 5,2 %

Marzena Machałek

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

 • Miejsce zamieszkania: Jelenia Góra
 • Wiek: 59 lat
 • Zawód: parlamentarzysta
 • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Urodzona w 1960 roku we Wrocławiu.

Absolwentka studiów z zakresu filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim.

W latach 1983-2006 pracowała jako nauczycielka. Działała w NSZZ Solidarność.Pełniła funkcje radnej i zastępcy burmistrza Kamiennej Góry ds. oświaty i polityki społecznej. W 2006 r. została powołana na stanowisko dolnośląskiego wicekuratora oświaty.

W wyborach samorządowych w 2006 r. uzyskała mandat radnej sejmiku – zrezygnowała z niego w kilka dni po złożeniu ślubowania, zastępując w Sejmie Jana Zubowskiego. W wyborach parlamentarnych w 2007 r. po raz drugi uzyskała mandat poselski z listy Prawa i Sprawiedliwości.

W grudniu 2009 r. uzyskała tytuł honorowego obywatela Jeleniej Góry.

Od 2017 r. pełni funkcję sekretarza stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej.

KOMENTARZE (4)

 • Przepisy umożliwiają w błyskawiczny sposób zaskarżenia Wyroku Sądów Rej. jako Skarg do TSUE 2022-02-08 15:56:47
  Wzór pisma- Panowie Wójtowie, uczyniliście sobie stałe źródło dochodów z przestępstw środowiskowych, wykonane ekologiczne tylko z nazwy oczyszczalnie ścieków z pozyskanych funduszy zewnętrznych (UE ), przed osadzeniem których zbiorników w ziemi sypano jeszcze wapno suchej masy wywrotkami samochodowymi zamieniły inwestycje gminne w bomby ekologiczne, stanowią bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia ludzi i życia zwierząt, wynikających z ich budowy w gruntach, skażają źródła wód pitnych, w okresie roztopowym nadmiernie nasączenia ziemia odzwierciedla dobitnie ekologiczne tylko z nazwy oczyszczalnie ścieków które skażają masowo wody gruntowe,od nasączenia chemia zostały dawno wytrute wszystkie mikroorganizmy w ziemi. Tragedia Narodowa, proceder był standardem w Województwie Mazowieckim ,podobnie na obszarze całego kraju, poświadczają też pozwolenia środowiskowe, stosunek prawny posiadam dla obrębu .......... i Gminy .........., z uwagi na powyższe przestępstwa najcięższe w których również jestem poszkodowanym zostaną ujawnione i wyeliminowane, używając wszystkich możliwych instrumentów prawnych, zdefraudowane fundusze zostaną zwrócone. Wójt ........ i jego zastępca ............ powinni mieć zakaz wykonywania jakichkolwiek funkcji publicznych na okres nie krótszy niż 10lat.Panowie nie ogarniają nawet podstaw, gleba to nie jest tylko wierzchnia warstwowa ziemi na której bez odpowiedzialności można stawiać budynki mieszkalne przekształcając grunty rolne na inne cele, nawet z papierkiem rolnika udziału w zorganizowanej grupie przestępczej który dał glejt na wyłudzanie jednej grupie nad obywateli gigantycznych dopłat z Funduszy Unijnych, nie mają o tym co zachodzi pod warstwą wierzchnią w ziemi żadnego pojęcia, o zachodzących tam procesach, w ziemi jest wielkie życie biologiczne nie tylko są korzenie i rośliny, nie można też ślepo wypełniać zadań ze zakresu administracji rządowej Premiera RP Mateusza Morawieckiego , bez jakiejkolwiek odpowiedzialności dla bezpieczeństwa życia, ekologi, nikt o zdrowych zmysłach przeciwko temu nie będzie walczył. W bieżącym roku nadano kolejnym 10gminom status Miast, bez sieci sanitarno kanalizacyjnej. Każdy pełnoletni obywatel RP powinien mieć równe prawa do prowadzenia działalności gospodarczej rolniczej . Przesłanie skargi na adres: Petitions Team Office of the High Commissioner for Human Rights United Nations Office at Geneva 1211 Geneva 10, Switzerland może skutkować również wpisaniem Polski na listę krajów terrorystycznych, zakazanych. Do wiadomości: Prokuratura Krajowa ul. Postępu 3, Warszawa 02-676 Podstawa prawna: Art. 63 Konstytucji oraz art. 221 k.p.a.
 • Petycje na adres- Przewodnicząca Komisji Europejskiej – Ursula von der Leyen 2021-08-10 19:28:18
  W chrześcijańskich korzeniach Europy jest przykazanie nie zabijaj, zaś pseudo prawicowcy dla podatków od nieruchomości Naszych bliźnich pozabijaliście. Opiekę zdrowotną mamy w Polsce Państwową, w związku z powyższym dlaczego ograniczaliście środki finansowe na leczenia pacjentów w Szpitalach , Polskie zbrodnie doskonałe, sypania przed osadzeniem zbiorników wapna od jesieni 2015roku (ekologicznych oczyszczalni ścieków ) w późniejszym czasie stosowania bakterii oby nie wywozić, ponad milion uczciwych obywateli którzy żyli zgodnie z harmonią przyrody odesłaliście w zaświaty, ludzie wciąż giną w związku z katastrofami jakie do dochodu wliczacie , obniżone przeciwciała HBs(ICD-9:V42) do stanu zagrożenia życia poniżej 10.0 mlU/ml iż nie można w danych przypadkach wykonać żadnych zbiegów-ludzie umierali dosłownie na rękach,trzy miesiące do pół roku organizm ludzki potrzebuje czasu przyjmując szczepionki oby tylko uzyskać przeciwciała, argumentują we większości NFZ nie wymaga takich badań przed zabiegami, lekarze rodzinni odmawiają skierowań na badanie krwi pod zasadniczym kontem. Zrobili z Was Samorządy i Parlamentarzyści dziadów, nie stać ludzi na prywatną opiekę zdrowotną, taką jesteście klasą średnią. W związku z przyjęciem 28 stycznia2020roku przez zgromadzenia Parlamentarne Rady Europy rezolucji w sprawie praworządności w Polsce, należy wszelkie Skargi,Executive Vice-President European Frans Timmermans Rue de la Loi/Wetstraat 175 B-1048 Bruxelles/Brussel Belgique/België tel.: +32 2 281 61 11 faks: +32 2 281 69 34.
  • Kto będzie pracował na Nasze emerytury, system wyłożycie barany 2021-08-21 08:10:23
   Dlaczego niszczycie wartości Polskości , obracacie gruntami dla podatków od nieruchomości bez sieci sanitarno kanalizacyjnej , w związku z wykonaniem ekologicznych oczyszczalni ścieków z wyłudzonych funduszy Unijnych skażacie źródła wód pitnych, pomordowaliście ludzi , zaś dzieci które przyszły na świat nie rozwijają się prawidłowo, są upośledzone umysłowo.
 • Jedynym właściwie funkcjonującym jest Rada Praw Człowieka Email:tv-petyjonos.hchr@unog .ch. 2021-07-23 18:54:10
  Wasz szef Przemysław Czarnek będąc Wojewodą Lubelskim wraz ze Starostami 2015 roku jesienią sypali wapno wywrotkami przed osadzenie zbiorników w ziemi , wykonane ekologiczne tylko z nazwy przydomowe oczyszczalnie ścieków które widnieją na mapach w zasobach geodezyjnego kartograficznych zabiły tysiące mieszkańców Lubelszczyzny , w bliźniaczy sposób zbrodniczy proceder był mnożony w całej Polsce,poprzez obniżanie przeciwciał w organizmach ludzkich do stanu zagrożenia bezpieczeństwa życia wystarczyło przeziębienie ludzie gryzą od dołu ziemię, najuboższych skremowali jedynie ten podmiot godnie pochowali. W USA za niszczenie źyl źródlanych wód życia sami wyrok kary śmierci otrzymalibyscie , dlaczego zniknęły w obrębach miast klasyfikacje gruntów rolnych na mapach? Jedynie w tym obszarze możemy produkować ekologiczną żywność , zdrowe zwierzęta gdyż studnie nie są skażone na dziesięciolecia , każdy powinien być równouprawniony do prowadzenia działalności gospodarczej rolniczej , nie ma i nie będzie dobrej władzy bez kontroli przez społeczeństwo. Ludzie padali jak muchy w Państwowych Szpitalach , skóra cirpnie gdyż Kościół musiał zarobić na Polskich zbrodniach przeciwko ludzkości . Analfabetyzm w tym kraju jest przeogromny , bowiem ludzie nie umieją pisać Morawiecki wykozystuje ten fakt i razem z TVP z naszych pieniędzy abonentów wbrew woli ludu robi wszystko abyście żyli w zakrzywionej rzeczywistości. Hańba !

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.237.27.159

POZOSTALI POSŁOWIE W OKRĘGU

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!