Michał Kamiński - kandydat na radnego do sejmiku wojewódzkiego w: zachodniopomorskie - radny do sejmiku wojewódzkiego w: zachodniopomorskie - Kandydat na posła w: Okręg nr 41

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

NIE UZYSKAŁ/A MANDATULiczba głosów: 2 029 / Procent poparcia: 0,43 %

Michał Kamiński

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

  • Miejsce zamieszkania: Kamień Pomorski
  • Wiek: 35 lat
  • Zawód: ekonomista
  • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Urodzony w 1984 roku. Kandydat Prawa i Sprawiedliwości.

Ma wykształcenie wyższe.

Mieszkaniec Kamienia Pomorskiego.

Były przedsiębiorca. Prowadził własną działalność gospodarczą związaną z branżą budowlaną.

Od 2016 r. szef terenowego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Golczewie. Zajmuje się środkami z Unii Europejskiej.

W wyborach samorządowych w 2014 r. bez powodzenia kandydował na radnego rady miasta Kamień Pomorski. Cztery lata później – w wyborach samorządowych w 2018 r. – zdobył mandat radnego rady sejmiku województwa zachodniopomorskiego, startując z listy PiS.

Jest członkiem Prawa i Sprawiedliwości.

KOMENTARZE (1)

  • Syn Beaty Mazurek 2022-02-12 08:14:44
    Za zbrodnie przeciwko Narodowi Polskiemu, pisząc skargi oczywiście nadając do wiadomości Prokuratury Krajowej , w związku z ewidentnym oddziaływaniem(skażaniem) wód gruntowych w okresie roztopowym przez ekologiczne tylko z nazwy oczyszczalnie ścieków przez brak sieci sanitarno kanalizacyjnych, przesłanie takich skarg w związku z utrzymywaniem terrorystów z obozu rządzącego , Medii publicznych antypolskich utrzymywanych z opląt abonamentowych w myśl ustawy PiS, przez głąbów nie podejmujących postępowań i utrzymując na mocy nie podejmowania śledztwa przez Sądy Rejonowe Wydziału Karnego na zażalenia poszkodowanych , lub pomordowanych dla najbliżej rodziny, zostaną zrehabilitowani po sformowaniu Skargi do TSUE , lecz rodacy drogę bardzo prostą na poziomie lokalnym musicie przejść . Pisze mam, debilizmu potęgować nie będę,Marszałek Woj.może podać Nr.Księgi Wizualizacji , znaku Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 pod którym wyłudzono środki zewnętrzne(UE),Dz.U. 2018 poz. 1152 Urzędy Wojewódzkie zwolnili od odpowiedzialności za współudział w zabójstwach na obszarze Polski., celem defraudowania kolejnych pieniędzy Unijnych,Republiki Federalnej Niemiec i pozostałych Państw członkowskich .

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.236.80.119

POZOSTALI KANDYDACI NA LIŚCIE

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!