PARTNERZY PORTALU
Michał Szczerba - Kandydat na posła w: Okręg nr 19 - poseł w: Okręg nr 19

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

UZYSKAŁ/A MANDATLiczba głosów: 13 747 / Procent poparcia: 0,99 %

Michał Szczerba

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

 • Miejsce zamieszkania: Warszawa
 • Wiek: 41 lat
 • Zawód: poseł na Sejm RP
 • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Urodzony w 1977 r. w Warszawie. Ukończył socjologię na Wydziale Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego. Jest również absolwentem Europejskiego Studium Finansowania Inwestycji Samorządu Terytorialnego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Był członkiem-założycielem stowarzyszenia Młodzi Konserwatyści AWS. Od 1997 do 1999 r. był asystentem posłanki Franciszki Cegielskiej. W latach 1999–2001 należał do Stronnictwa Konserwatywno-Ludowego.

W 2002 r. wstąpił do Platformy Obywatelskiej. W latach 2000–2007 był radnym, od 2006 do 2007 r. przewodniczącym rady dzielnicy Wola w Warszawie. W okresie 2002–2007 był wiceprzewodniczącym zarządu krajowego Stowarzyszenia „Młodzi Demokraci”. W 2013 r. został prezesem Towarzystwa Przyjaciół Woli.

W wyborach parlamentarnych w 2007 r. został wybrany na posła z listy Platformy Obywatelskiej.

W wyborach w 2011 r. z powodzeniem ubiegał się o reelekcję. W wyborach w 2015 r. został ponownie wybrany do Sejmu. W Sejmie VIII kadencji został zastępcą przewodniczącego Komisji Polityki Senioralnej oraz członkiem Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka.

Był członkiem katolickiej organizacji Rycerze Kolumba.

KOMENTARZE (14)

 • NIEZRÓWNOWARZONY IDIOTA z PO na granicy RP z Białorusią 2022-11-03 23:13:56
  "PIZZA z szynką" dla muzułmanów! Gratuluję wiedzy i rozumu. Trzeba było z Jońskim przywieść "PIECZONEGO ŚWINIAKA". Byli by Panowie sławni w krajach muzułmańskich😀
 • Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji,Koordynator Służb Specjalnych Pan Mariusz Kamiński 2022-01-03 19:14:25
  27.12.2021rok-Wniosek- Proszę o podjecie niezbędnych czynności mających na celu wyeliminowanie rażących nieprawidłowości w funkcjonowaniu KMP.........., począwszy od odwołania ze stanowiska Komendanta Pismo z dnia 21.12.2021roku do Sądu Rejonowego w ........... Wydziału Karnego, daje prawdziwy obraz największych nieprawidłowości we funkcjonowaniu system w Polsce (niepraworządności), który przestał dawno działać, państwowcy są ponad prawem, dziesiątki tysięcy zgonów naszych rodaków w związku ze zanieczyszczaniem wód podskórnych i źródlanych, fałszowaniem dokumentacji zniszczyliście dorobek wolnej Polski, zorganizowane grupy przestępcze na przestępstwach środowiskowych przed śmiercią ludzi obdarli nawet z resztek godności osobistej, hańba, zrehabilitujecie rodziny które straciły najniższych w/w procederze?Powinienem umrzeć,szczepionki przeciwko żółtaczce w 2016 i 2017roku podniosły ze stanu zagrożenia bezpieczeństwa życia ilość przeciwciał anty HBs w moim organizmie, skutki katastrofy ekologicznej odczuwam do chwili obecnej,...................................................Ustrój Demokratyczny Państwa Prawa tym się charakteryzuje iż z przestępcami nie powinniśmy negocjować. Przesłanie skargi na adres: Petitions Team Office of the High Commissioner for Human Rights United Nations Office at Geneva 1211 Geneva 10, Switzerland może skutkować również wpisaniem Polski na listę krajów terrorystycznych, zakazanych.
  • Przepisy umożliwiają w błyskawiczny sposób zaskarżenia Wyroku Sądów Rej. jako Skarg do TSUE 2022-02-08 19:05:11
   Wzór pisma- Panowie Wójtowie, uczyniliście sobie stałe źródło dochodów z przestępstw środowiskowych, wykonane ekologiczne tylko z nazwy oczyszczalnie ścieków z pozyskanych funduszy zewnętrznych (UE ), przed osadzeniem których zbiorników w ziemi sypano jeszcze wapno suchej masy wywrotkami samochodowymi zamieniły inwestycje gminne w bomby ekologiczne, stanowią bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia ludzi i życia zwierząt, wynikających z ich budowy w gruntach, skażają źródła wód pitnych, w okresie roztopowym nadmiernie nasączenia ziemia odzwierciedla dobitnie ekologiczne tylko z nazwy oczyszczalnie ścieków które skażają masowo wody gruntowe,od nasączenia chemia zostały dawno wytrute wszystkie mikroorganizmy w ziemi. Tragedia Narodowa, proceder był standardem w Województwie Mazowieckim ,podobnie na obszarze całego kraju, poświadczają też pozwolenia środowiskowe, stosunek prawny posiadam dla obrębu .......... i Gminy .........., z uwagi na powyższe przestępstwa najcięższe w których również jestem poszkodowanym zostaną ujawnione i wyeliminowane, używając wszystkich możliwych instrumentów prawnych, zdefraudowane fundusze zostaną zwrócone. Wójt ........ i jego zastępca ............ powinni mieć zakaz wykonywania jakichkolwiek funkcji publicznych na okres nie krótszy niż 10lat.Panowie nie ogarniają nawet podstaw, gleba to nie jest tylko wierzchnia warstwowa ziemi na której bez odpowiedzialności można stawiać budynki mieszkalne przekształcając grunty rolne na inne cele, nawet z papierkiem rolnika udziału w zorganizowanej grupie przestępczej który dał glejt na wyłudzanie jednej grupie nad obywateli gigantycznych dopłat z Funduszy Unijnych, nie mają o tym co zachodzi pod warstwą wierzchnią w ziemi żadnego pojęcia, o zachodzących tam procesach, w ziemi jest wielkie życie biologiczne nie tylko są korzenie i rośliny, nie można też ślepo wypełniać zadań ze zakresu administracji rządowej Premiera RP Mateusza Morawieckiego, bez jakiejkolwiek odpowiedzialności dla bezpieczeństwa życia, ekologi, nikt o zdrowych zmysłach przeciwko temu nie będzie walczył. W bieżącym roku nadano kolejnym 10gminom status Miast, bez sieci sanitarno kanalizacyjnej. Każdy pełnoletni obywatel RP powinien mieć równe prawa do prowadzenia działalności gospodarczej rolniczej . Przesłanie skargi na adres: Petitions Team Office of the High Commissioner for Human Rights United Nations Office at Geneva 1211 Geneva 10, Switzerland może skutkować również wpisaniem Polski na listę krajów terrorystycznych, zakazanych. Do wiadomości: Prokuratura Krajowa ul. Postępu 3, Warszawa 02-676 Podstawa prawna: Art. 63 Konstytucji oraz Art. 221 k.p.a .
 • NIEZRÓWNOWARZONY IDIOTA z PO na granicy RP z Białorusią 2021-08-27 20:59:44
  "Pizza z szynką" dla muzułmanów! Gratuluję wiedzy i rozumu. Trzeba było z Jońskim przywieść "PIECZONEGO ŚWINIAKA". Byli by Panowie sławni w krajach muzułmańskich😀
 • POpaprany Szczerba 2021-07-21 21:00:32
  Szvzerba to parszywy POpapany zakłamany wredny tępy i głupi jak but IDIOTA.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 18.232.56.9

POZOSTALI POSŁOWIE W OKRĘGU

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!