PARTNERZY PORTALU
Monika Mamulska - kandydat na radnego w: Łódź - Kandydat na posła w: Okręg nr 9

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

NIE UZYSKAŁ/A MANDATULiczba głosów: 1 668 / Procent poparcia: 0,4 %

Monika Mamulska

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Wiek: 52 lat
  • Zawód: ekonomista
  • Przynależność do partii: nie należy do partii politycznej

Absolwentka międzynarodowych stosunków gospodarczych na Uniwersytecie Łódzkim i studiów zarządzania na Université Jean Moulin Lyon III we Francji.

Przedsiębiorca i manager, współwłaścicielka Biura Tłumaczeń Specjalistycznych ArcusLink.

Członek Konfederacji Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej Lewiatan i Łódzkiej Izby Przemysłowo Handlowej, partner Młodzi w Łodzi, nominowana w 2014 roku do Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego i Nagrody Prezydenta Miasta Łodzi Łódzkich Łabędzi jako pracodawca kreujący i wspierający edukację. 

Nagrodzona tytułem Człowiek Roku 2018 Dziennika Łódzkiego i Expressu Ilustrowanego Województwa Łódzkiego za działalność społeczną.

Społecznik zaangażowany od 2017 roku w walkę o przywrócenie możliwości kontynuacji nauczania indywidualnego na terenie szkoły przez wszystkich uczniów, także z niepełnosprawnością i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, których rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z sierpnia 2017 roku pozbawiły indywidualnego wsparcia i wykluczyły z nauki na terenie szkoły. 

Autorka apelu „Pozwólcie wszystkim dzieciom uczyć się w szkole” pod którym do chwili obecnej podpisało się ponad 103 000 osób w całym kraju. Podpisy wraz z apelem zostały złożone w Kancelarii Premiera z prośbą o interwencję w tej ważnej sprawie, kluczowej dla kilkudziesięciu tysięcy dzieci i ich rodziców w całym kraju, niestety pozostały do dzisiaj bez odpowiedzi.

Autorka petycji 0956/2018 złożonej w komisji petycji Parlamentu Europejskiego w sprawie utrudniania dostępu do edukacji uczniom z niepełnosprawnościami i ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w Polsce. 

Organizatorka konferencji prasowej w Sejmie w dniu 14 marca br. z apelem do posłów o natychmiastowe zmiany przepisów MEN. 

Autorka wielu publikacji wspierających kampanię na rzecz wyrównywania szans w edukacji m.in. w Liberte.pl „Czy polska szkoła jest dla wszystkich?”, publikowała wielokrotnie w Gazecie Wyborczej, w Krytyce Politycznej, OKO.PRESS, Nasze Czasopismo „MEN - owska eugenika w praktyce”...

Inicjatorka społecznej akcji i autorka projektu wspierającego doradztwo zawodowe w nauczaniu integracyjnym Pracodawcy Gimnazjalistom.

W 2014 roku członek polskiej delegacji przedsiębiorców do Europarlamentu Przedsiębiorstw w Brukseli. 

KOMENTARZE (1)

  • Michał 2019-09-15 21:49:25
    Warto głosować na prawdziwych społeczników, a jeśli są również przedsiębiorcami, tym lepiej dla nas wszystkich. Realizm i zaangażowanie w dobrych proporcjach.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.230.152.133

POZOSTALI KANDYDACI NA LIŚCIE

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!