Monika Pawłowska - Kandydat na europosła w: Okręg nr 8 - województwo lubelskie - Kandydat na posła w: Okręg nr 7 - poseł w: Okręg nr 7

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

UZYSKAŁ/A MANDATLiczba głosów: 12 916 / Procent poparcia: 3,22 %

KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

NIE UZYSKAŁ/A MANDATU POSŁA DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO

Monika Pawłowska

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

 • Miejsce zamieszkania: Biała Podlaska
 • Wiek: 36 lat
 • Zawód: specjalista do spraw stosunków międzynarodowych
 • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Wiosna

Absolwentka studiów na Uniwersytecie Warszawskim na wydziale nauk politycznych i stosunków międzynarodowych.

Była wiceprzewodnicząca Forum Równych Szans i Praw Kobiet województwa lubelskiego, wspomaga inicjatywy społeczne na rzecz praw kobiet i równości.

Inicjatorka utworzenia Rady Kobiet przy Prezydencie Miasta Puławy. Była pracownica Kancelarii Sejmu RP i menedżerka. Asystentka Posłanki na Sejm RP.

KOMENTARZE (18)

 • Przepisy umożliwiają w błyskawiczny sposób zaskarżenia Wyroku Sądów Rej. jako Skarg do TSUE 2022-02-08 18:15:19
  Wzór pisma- Panowie Wójtowie, uczyniliście sobie stałe źródło dochodów z przestępstw środowiskowych, wykonane ekologiczne tylko z nazwy oczyszczalnie ścieków z pozyskanych funduszy zewnętrznych (UE ), przed osadzeniem których zbiorników w ziemi sypano jeszcze wapno suchej masy wywrotkami samochodowymi zamieniły inwestycje gminne w bomby ekologiczne, stanowią bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia ludzi i życia zwierząt, wynikających z ich budowy w gruntach, skażają źródła wód pitnych, w okresie roztopowym nadmiernie nasączenia ziemia odzwierciedla dobitnie ekologiczne tylko z nazwy oczyszczalnie ścieków które skażają masowo wody gruntowe,od nasączenia chemia zostały dawno wytrute wszystkie mikroorganizmy w ziemi. Tragedia Narodowa, proceder był standardem w Województwie Lubelskim ,podobnie na obszarze całego kraju, poświadczają też pozwolenia środowiskowe, stosunek prawny posiadam dla obrębu .......... i Gminy .........., z uwagi na powyższe przestępstwa najcięższe w których również jestem poszkodowanym zostaną ujawnione i wyeliminowane, używając wszystkich możliwych instrumentów prawnych, zdefraudowane fundusze zostaną zwrócone. Wójt ........ i jego zastępca ............ powinni mieć zakaz wykonywania jakichkolwiek funkcji publicznych na okres nie krótszy niż 10lat.Panowie nie ogarniają nawet podstaw, gleba to nie jest tylko wierzchnia warstwowa ziemi na której bez odpowiedzialności można stawiać budynki mieszkalne przekształcając grunty rolne na inne cele, nawet z papierkiem rolnika udziału w zorganizowanej grupie przestępczej który dał glejt na wyłudzanie jednej grupie nad obywateli gigantycznych dopłat z Funduszy Unijnych, nie mają o tym co zachodzi pod warstwą wierzchnią w ziemi żadnego pojęcia, o zachodzących tam procesach, w ziemi jest wielkie życie biologiczne nie tylko są korzenie i rośliny, nie można też ślepo wypełniać zadań ze zakresu administracji rządowej Premiera RP Mateusza Morawieckiego , bez jakiejkolwiek odpowiedzialności dla bezpieczeństwa życia, ekologi, nikt o zdrowych zmysłach przeciwko temu nie będzie walczył. W bieżącym roku nadano kolejnym 10gminom status Miast, bez sieci sanitarno kanalizacyjnej. Każdy pełnoletni obywatel RP powinien mieć równe prawa do prowadzenia działalności gospodarczej rolniczej . Przesłanie skargi na adres: Petitions Team Office of the High Commissioner for Human Rights United Nations Office at Geneva 1211 Geneva 10, Switzerland może skutkować również wpisaniem Polski na listę krajów terrorystycznych, zakazanych. Do wiadomości: Prokuratura Krajowa ul. Postępu 3, Warszawa 02-676 Podstawa prawna:Art. 63 Konstytucji oraz art. 221 k.p.a.
  • Chroń Boże nie jestem politykiem, wychodzą na świtało dzienne przestępstwa za władztwa PiS 2022-03-22 09:11:08
   20 mar 2022 22:03 Od: Ja (m.......................@ wp . pl) Do: biuro biuro @ beatamazurek . pl Temat: +pliki- Konie Arabskie przy samolotach warte byłyby ceny rzeźnika, podobnie zmarł(z całą pewnością zabity bliźniaczo Zenon Cichosz, ojciec Mirosław Cichosz mówi nic wam nie zrobię,jego kuzyn był nawet kandydatem)mój ojciec chrzestny-sprawa wisi. Na miłość Boską, Pani Beato dlaczego zniszczyliście praworządność w moim ojczystym kraju,poprzez eskalowanie konfliktu na Ukrainie doprowadzicie do zguby cała Europę, Republika Federalna Niemiec nie jest przygotowana militarnie do obrony własnego terytorium,pojęcie ludzkie przechodzi jakich przestępstw namnożyliście w Naszym Chełmskim powiecie, np.Depułtycze Królewskie , obręb gminy Chełm, miało być lądowisko jest lotnisko bez konsultacji społecznych, bębenki puchną w uszach od nisko przelatujących samolotów PWSZ, psy tracą czujność ograniczając tym samym bezpieczeństwo mieszkańców, pszczoły giną, ekologiczne oczyszczalnie ścieków pozabijały ludzi ,z uwagi na wymuszony obrót gruntów dla podatków od nieruchomości bez sieci sanitarno kanalizacyjnej, prezentowaliście też zakupionych 8 najnowocześniejszych obrabiarek laserowych CNC DMG Mori do obróbki skrawaniem,roboty przemysłowe,maszyny do cięcia, zautomatyzowane urządzenia pomiarowe oraz narzędzia oczywiście z funduszy Unijnych(funduszy pozyskanych domyślam się z programu rozwoju obszarów wiejskich, w 2017roku firma Niemiecka chciał stworzyć miejsca pracy wykorzystując zaprezentowane 8-10 września 2015roku bogactwo Rektora PWSZ w Chełmie Józefa Zająca Senatora RP, lepiej chowajcie teraz głowy pod kaski Niemieckie, zniszczyliście wartości Polskości,ziemie). Nawróćcie się oby wasze dzieci nie były wytykane palcami, bowiem okryjecie Nasz kraj hańbą na stulecia! Marek .........................
 • Anna 2021-10-07 12:49:23
  Wstydu,kobieto nie masz.Twarz największego upadku w polskiej polityce od lat.
  • Ile ludzie będą mieli neuronów w mózgach na Polskich zbrodniach przeciwko ludzkości! 2021-10-14 04:48:45
   Premier Mateusz Morawiecki wraz ze Ministrem Zdrowia Adamem Niedzielskim stracili prawo moralne i etyczne do pełnienia jakichkolwiek funkcji w państwie, za zbrodnie przeciwko własnemu Narodowi, ekologiczne tylko z nazwy oczyszczalnie ścieków, budowy dróg z odprowadzeniem substancji toksycznych z nich na prywatne grunty, rowy melioracyjne, ścieków ropopochodnych, celem skażania kolejnych wód gruntowych i źródlanych. Nie przestrzegacie własnej Konstytucji jak i prawa Unijnego .
  • Przesłanie skargi do ONZ będzie skutkowało wpisaniem Polski na listę Państw terrorystycznych. 2021-10-23 20:49:11
   ww Puls Hr- Setki tysięcy osób może dostać powołanie do wojska Możliwość powołania do 284,2 tys. osób do czynnej służby wojskowej w różnych formach w 2022 r., przewiduje projekt rozporządzenia Rady Ministrów wniesiony przez szefa MON.-Ile ludzie mają neuronów w mózgach na Polskich zbrodniach przeciwko ludzkości,wody skażone 2021-10-14 17:30:27 Mamy największego Downa w historii Wojska Polskiego na stanowisku Ministra Obrony , głupowatego kundla Kaczyńskiego Mariusza Błaszczaka, jeżeli dojdzie do wypadku powołanych do służby wojskowej, jak ich uposażycie za spuszenie krwi, kalectwo , postawa wymiaru wypłacaną dla dziadów przez ZUS . Olejcie ten kraj przestępczy,niech złodzieje, oszuści, samorządowcy za wywołaną wojnę wewnętrzną Natłukli przestępstw wodno prawnych, z czym nie dają sobie rade, czego przykładem jet gówniarz niedorozwinięty Prezydent Miasta Chełm Jakub Banaszek, prawa ręka Beaty Mazurek , nawet jego nowa sekretarka kradnie dokumenty urzędowe ludziom(mapy z 1995roku MPA )na sekretariacie powyższego ratusza. Jeżeli właściciel zmienia przeznaczenie gruntu rolnego na inne cele zobligowany być powinien do pokrywania szkód związanych ze zakłóceniami wodno prawnymi , podtapiania innych działek , mimo takich przekrętów, oszustw od podatków od nieruchomości nie uregulowaliście rowów melioracyjnych które we większości stawią własność prywatną po kilkudziesięciu, nawet kilkuset współwłaścicieli , wykonując inwestycje z funduszy UE, budowy dróg, obwodnic łamiecie Polską Konstytucję Art. 64 z art. 21 ustęp 1, potwierdza podmiotowość stron postępowania( zasada ochrony własności jako zasada działania Państwa). defraudując,tak jak dotychczas środki zewnętrzne, ludzie nie otrzymali nawet 1 złotówki za spuszczanie ścieków na ich rowy melioracyjne, ustawa o Wodach Polskich to kolejny wał tego rządu (zorganizowanej grupy przestępczej), nie zabezpieczyli na nowy ich twór miliardów w budżecie celem uregulowania procederu przestępczego pozyskiwania funduszy UE na spuszczanie ścieków do prywatnych rowów melioracyjnych, nie przestrzegając Polskiej Konstytucji jak i prawa Europejskiego , niszczącego dobre imię obywateli i porządku prawnego, niech chociaż krople krwi oddadzą zasilając szeregowców w służbie wojskowej w kraju, mało oszuści ,złodzieje,zbrodniarze na Narodzie Polskim nakradli.
 • Jana 2021-10-04 11:11:33
  Twarz największego upadku na polskiej scenie politycznej od lat
 • Petycje na adres- Przewodnicząca Komisji Europejskiej – Ursula von der Leyen 2021-08-10 19:21:57
  W chrześcijańskich korzeniach Europy jest przykazanie nie zabijaj, zaś pseudo prawicowcy dla podatków od nieruchomości Naszych bliźnich pozabijaliście. Opiekę zdrowotną mamy w Polsce Państwową, w związku z powyższym dlaczego ograniczaliście środki finansowe na leczenia pacjentów w Szpitalach , Polskie zbrodnie doskonałe, sypania przed osadzeniem zbiorników wapna od jesieni 2015roku (ekologicznych oczyszczalni ścieków ) w późniejszym czasie stosowania bakterii oby nie wywozić, ponad milion uczciwych obywateli którzy żyli zgodnie z harmonią przyrody odesłaliście w zaświaty, ludzie wciąż giną w związku z katastrofami jakie do dochodu wliczacie , obniżone przeciwciała HBs(ICD-9:V42) do stanu zagrożenia życia poniżej 10.0 mlU/ml iż nie można w danych przypadkach wykonać żadnych zbiegów-ludzie umierali dosłownie na rękach,trzy miesiące do pół roku organizm ludzki potrzebuje czasu przyjmując szczepionki oby tylko uzyskać przeciwciała, argumentują we większości NFZ nie wymaga takich badań przed zabiegami, lekarze rodzinni odmawiają skierowań na badanie krwi pod zasadniczym kontem. Zrobili z Was Samorządy i Parlamentarzyści dziadów, nie stać ludzi na prywatną opiekę zdrowotną, taką jesteście klasą średnią. W związku z przyjęciem 28 stycznia2020roku przez zgromadzenia Parlamentarne Rady Europy rezolucji w sprawie praworządności w Polsce, należy wszelkie Skargi,Executive Vice-President European Frans Timmermans Rue de la Loi/Wetstraat 175 B-1048 Bruxelles/Brussel Belgique/België tel.: +32 2 281 61 11 faks: +32 2 281 69 34 .
  • Dlaczego nie doszli iż powinniście mieć zakaz wykonywania jakichkolwiek funkcji publicznych ! 2021-09-28 19:51:59
   STAROSTA - chełmski - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE Piotr Deniszczuk-Debilu i 4 z Policji, 2021-09-28 16:25:18Prokurator zaczyna pukać do drzwi, będę Wnioskował o najwyższy wymiar kary,nie zamiecie pod dywan tak dużej sprawy. Cytat z pisma- Z uwagi na powyższe, będę wnioskował do Przewodniczącej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen o przeprowadzenie badań na około 500(pięciuset) gruntach wokół ekologicznych oczyszczalni ścieków które tylko są odzwierciedlone na mapach geodezyjno-kartograficznych, na początek z obrębie Gminy Chełm i Kamień na które w 2015roku pozyskano Fundusze Unijne,- w ziemi nie ma już żadnego życia, od nasączenia chemią zostały wytrute wszystkie mikroorganizmy, badania powinni wykonać niezależni eksperci wyznaczeni prze komisję po podaniu informacji do publicznej wiadomości, celem składania wniosków i skarg również przez właścicieli sąsiednich nieruchomości ".
 • Alex 2021-05-07 09:44:06
  nie szanuje ludzi- tyle albo az tyle, wystarczy by byla negatywnym charakterem, z drugiej strony jak walke z kosciolem pogodzim z wartosciami chrzescijanskimi,ktore lansuje Porozumienie - co np. z Deklaracja Krakowska- tu Pani stoim na przeciwleglym biegunie - Gowin wprowadzil struktury lewicowe tylnymi drzwiami do wspolrzadzenia a to nie ma niec wspolnego z centroprawica

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 35.172.224.102

POZOSTALI POSŁOWIE W OKRĘGU

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!