PARTNERZY PORTALU
Olga Semeniuk - kandydat na radnego w: Warszawa - radny w: Warszawa - Kandydat na posła w: Okręg nr 19

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Olga Semeniuk

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

 • Miejsce zamieszkania: Warszawa
 • Wiek: 30 lat
 • Zawód: specjalista administracji piblicznej
 • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Ur. 5 grudnia 1988 r. w Warszawie. Radna dzielnicy Wola.

Ukończyła Wydział Administracji i Nauk Społecznych na Politechnice Warszawskiej oraz Wydział Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim.

Odbyła staż w Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej, śp. Lecha Kaczyńskiego. Pracowałam także jako dziennikarka polityczna w miesięczniku "Parlamentarzysta” oraz w tygodniku "Wprost”.

Obecnie zawodowo związana jest z działaniami na rzecz prodemokratycznych zmian, specjalizuje się w problematyce społeczeństwa obywatelskiego.

W latach 2011-2013 zrealizowała szereg projektów krajowych i międzynarodowych, m.in: koordynowała projekt "Podwyższanie bezpieczeństwa i efektywności pracy w krajach postsowieckich", współorganizowała brytyjsko-polską konferencję pt. "Wiedzieć jak. Polsko-Brytyjskie Doświadczenie – Demokracja w Akcji", jako konsultant OBWE i w ramach programu RITA organizowała wizyty studyjne dla polityków z państw obszaru postradzieckiego, działała w Białoruskiej Grupie Roboczej w ramach Grupy Zagranica oraz organizowała warsztaty studyjne w Polsce dla reprezentantów społeczeństwa obywatelskiego na Białorusi.

Angażuje się także w działania patriotyczne oraz upamiętniające polską historię. Współorganizuje m.in. "Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych – Tropem Wilczym" oraz koordynuje projekt pt. "Strażnicy Narodowej Pamięci", polegający na lokalizacji oraz inwentaryzacji miejsc pochówku polskich żołnierzy września '39 r.

Od roku 2011 jest związana z Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości, w tym samym roku uczestniczyła w kampanii wyborczej kandydata do Sejmu RP.

KOMENTARZE (7)

 • Łukasz 2019-08-01 23:55:59
  Radna o konserwatywnych poglądach, która uważa naklejkę z symbolem PW i podpisem "Przeciw faszyzmowi" (gdyż Powstańcy WALCZYLI z faszyzmem niemieckim, czyli nazizmem) za obrażanie Polaków - oto prawdziwa obraza dla Polaków.
 • Marek 2019-07-30 14:31:15
  widziałem Pani wystąpienie w telewizorze dotyczące Białegostoku i wlepki rozdawanej przez władze Warszawy - to była żenada, ciemnogród wynikający z braku podstawowej wiedzy historycznej
 • Piotr 2019-07-29 09:27:04
  "Opluciem również można nazwać rozdawanie przez władzę Warszawy takiego oto symbolu, przeciw faszyzmowi. Władze Warszawy rozdawały profanację polskiego państwa podziemnego. To się nazywa oplucie, nie opluwajcie katolików, nie opluwajcie chrześcijan" to Pani słowa z soboty. Naprawdę? Polska Walcząca przeciw faszyzmowi to według Pani profanacja? Otóż nie. Jak już to Pani jest profanacją rozumu i rozgarnięcia. Ot i taki jest cały Pis
 • Ewa 2019-07-28 02:46:54
  Swietnie podsumowanie Pani Olgi. Czasem jak slucham tej Pani mam wrazenie, ze slucham automatu. Szkoda, ze jest tak nieprzejednana i tak pewna swoich racji. Niestety nie potrafi prowadzic dyskusji i szanowac zdania innych osob. To mi niestety traci komuna. Wykute na pamiec frazesy pod szyldem wiary w Boga. Przykre
 • Elżbieta 2019-06-27 12:38:43
  Piątą kolumna putina? Dobrane towarzystwo, ona i pissbolszewia. Ciekawe z jakiej rodziny się takie coś wywodzi.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 46.105.144.169 [35.173.47.43]

POZOSTALI KANDYDACI NA LIŚCIE