Już jest nowy Barometr Wyborczy 2023. Sprawdź, z którymi politykami masz najbardziej zbieżne poglądy
Paweł Paszyn - kandydat na posła w: Okręg nr 1

Paweł Stefan Paszyn

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

NIE UZYSKAŁ/A MANDATU

Liczba głosów: 438 / Procent poparcia: 0,1 %

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

Urodził się 10 kwietnia 1976 roku w Legnicy.

Ukończył studia teologiczne i informatyczne w Krakowie.

Po studiach pracował jako nauczyciel religii i informatyki w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Legnicy. Pracowałem również jako informatyk w Warszawskiej Fabryce Platerów Hefra – spółce KGHM.

Obecnie jest informatykiem w banku oraz współpracuje ze szkołami jako administrator sieci i państwowy egzaminator przedmiotów informatycznych. Współpracuje również z legnickimi firmami.

W 2011 roku zaczął działać w partii Polska Jest Najważniejsza, która w 2014 roku połączył się z nową formacją polityczną Polska Razem Jarosława Gowina. Obecnie współdziała w Zjednoczonej Prawicy.

KOMENTARZE (7)

 • Paszyn.pl 2019-10-16 10:00:49
  Oczywiście jako kandydat Konfederacji (zlepku różnych grup czy partii) identyfikowałem się z "piątką" Konfederacji. Ale to nie znaczy, że nie mogłem mieć swojego programu?! W mojej siódemce nic nie było sprzecznego z piątką Konfederacji. Zresztą, żaden z członków partii czy kandydatów nic nie mówił negatywnego na tę siódemkę Paszyna czy nie zwrócił mi żadnej uwagi. Powiem więcej, dzięki temu wiele osób, które wcześniej głosowało na PO, zagłosowało na mnie. Ale Obserwator powinien dorosnąć do polityki albo zacząć obserwować inne dziedziny życia, np. sport. Może wtedy więcej nauczy się, jak powinna wyglądać zdrowa rywalizacja. Dorośli ludzie nie wstydzą się swoich nazwisk i potrafią rozmawiać i przedstawiać swoje argumenty. Natomiast szczytem chamstwa i prymitywizmu było jak niektórzy członkowie RN przenosili moje bannery czy zaklejani moje plakaty. Takiego indywidualnego parcia na szkło w rodzącej się partii nie widziałem. A polityka to gra zespołowa, gdzie należy działać razem, aby dotrzeć do różnych grup zawodowych czy wiekowych, by zyskać jak najwięcej głosów na listę. Cieszyło mnie, jak ktokolwiek z naszej listy dostał głos. Zaś śmieszyło mnie, że niektórzy już wiedzieli się Posłami, ego i pycha, przerost formy nad treścią do potęgi. Więcej refleksji będzie na mojej stronie Paszyn.pl
 • Obserwator 2019-10-10 17:00:33
  Panie Paszyn na debacie lca.pl dałeś pan popis na miarę Schetyny :) Nie potrafisz pan zadać sensownego pytania i nawet nie masz pan pojęcia co to kwota wolna od podatku :) I pan się do polityki pchasz? Za wysokie progi :) Cały szczęście, że prowadzący szybko pana spławił :) Niedowiarków odsyłam do źródła, show pana Paszyna od 1:19:30: video.lca.pl/play,1jyyULKL3QU,Video_z_Legnicy.phtml
  • Paszyn.pl 2019-10-16 09:26:27
   Nie spławił, tylko okazało się, że jako kandydat nie mogę zadawać pytania. A chodziło mi, aby każdy z kandydatów wypowiedział się na temat podniesienia wolnej kwoty od podatku. Co oni myślą, jakie mają zdanie. W programie Konfederacji jest mowa, że najniższa pensja powinna być zwolniona od podatku PIT. Jestem ciekaw, co to za Obserwator, bo jest bardzo tendencyjny, czyżby z RN? Bo jakby był na miejscu to słyszał, że pytanie doprecyzowałem, mówiąc, że dziś wolna kwota to 3091 zł a można zarobić bez podatku tylko 8000 zł rocznie. Oczywiście, jeszcze dużo przede mną. A ta kampania dużo mnie nauczyła. Refleksje pojawią się na mojej stronie www.Paszyn.pl Zapraszam.
 • Jurek 2019-10-01 09:40:43
  To co ten facet wypisuje w 'swoim programie' to jakaś tragedia
  • Paszyn.pl 2019-10-06 16:22:46
   Tragedia to jest Twoje zdanie. Czytałeś ze zrozumieniem mój program? W czym się nie zgadzasz? Chcesz dyskutować, zadaj konkretne pytanie.
 • Paszyn.pl 2019-09-20 21:37:21
  Głosuj na Siódemkę Paszyna. www.Paszyn.pl/siodemka-paszyna
  • Obserwator 2019-10-10 17:38:07
   A co to jest 7 Paszyna?! Kandydat na posła idzie do wyborców z programem partii, z list której startuje. Ta 7 Paszyna to zwykły populizm i wprowadzanie w błąd wyborców. Co jeden poseł jest w stanie zrealizować wśród pozostałych 400. Pan chyba pomyliłeś wybory parlamentarne z wyborami samorządowymi.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.197.111.121

POZOSTALI KANDYDACI NA LIŚCIE

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!