Paweł Pazdan - Kandydat na posła w: Okręg nr 23

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

NIE UZYSKAŁ/A MANDATULiczba głosów: 1 606 / Procent poparcia: 0,27 %

Paweł Pazdan

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

  • Miejsce zamieszkania: Przecław
  • Wiek: 50 lat
  • Zawód: socjolog
  • Przynależność do partii: nie należy do partii politycznej

Urodzony w 1969 r.

Ukończył studia podyplomowe na kierunku wsparcie menedżerskie dla kadry zarządzającej podmiotami leczniczymi na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Pracował w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mielcu. Pełnił tam także funkcję członka zespołu ds. analiz. W latach 2000 - 2012 pracował jako dyrektor  wydziału zdrowia i spraw społecznych w Starostwie Powiatowym w Mielcu. W tym czasie był też szefem Grupy Opieki Zdrowotnej i Pomocy Socjalno-Bytowej w Powiatowym Zespole Reagowania Kryzysowego, sekretarzem zespołu opiniująco-doradczego i zastępcą pełnomocnika ds. systemu zarządzania jakością ISO.

Uczestniczył w reformowaniu służby zdrowia i rozbudowie Szpitala Powiatowego w Mielcu. Był współorganizatorem Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Mielcu i jednym z inicjatorów powstania Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Mieleckiego.
Pracował także jako ekspert Ministerstwa Zdrowia dla Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz Akredytowany Asesor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie POKL w Obszarach Integracja Społeczna i Adaptacyjność Pracowników i Przedsiębiorstw.

W latach 1994-2000 był kuratorem społecznym w Sądzie Rejonowym w Mielcu, a w latach 2000-2003 pełnił funkcję ławnika w tymże Sądzie. W latach 2012 - 2018 pełnił funkcję dyrektora Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu. Po zakończeniu pracy w stacji pogotowia ratunkowego do końca listopada 2018 pracował jako koordynator inwestycji Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Staszowie.

Jest członkiem Teatru Rozmaitości w Domu Kultury SCK w Mielcu.

Od 2018 r. pełni funkcję zastępcy prezydenta Mielca.

KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.93.74.25

POZOSTALI KANDYDACI NA LIŚCIE

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!