PARTNERZY PORTALU
Paweł Skutecki - kandydat na prezydenta w: Bydgoszcz - Kandydat na posła w: Okręg nr 19

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Paweł Skutecki

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

 • Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
 • Wiek: 44 lat
 • Zawód: dziennikarz
 • Przynależność do partii: nie należy do partii politycznej

Urodzony w 1975 r. w Bydgoszczy. Absolwent filologii polskiej na Akademii Bydgoskiej, studiował również filozofię na Uniwersytecie Warszawskim.

Pracował w redakcji „Ilustrowanego Kuriera Polskiego” m.in. jako kierownik działu miejskiego. Od 2003 do 2006 r. zatrudniony w biurze prasowym Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie, pełnił obowiązki rzecznika prasowego. Był również sekretarzem redakcji miesięcznika „Racja Polska” i copywriterem.

W latach 2006-2008 zajmował stanowisko rzecznika prasowego wojewody kujawsko-pomorskiego, w 2008 r. krótko zatrudniony w urzędzie wojewódzkim. Później prowadził własną działalność gospodarczą w branży wydawniczej i doradczej. Po jej zamknięciu do 2015 r. pracował w Wielkiej Brytanii.

Od 2008 do 2012 r. działał w Unii Polityki Realnej. Z jej ramienia bezskutecznie startował w 2009 r. do Parlamentu Europejskiego. W 2011 r. również bez powodzenia kandydował do Sejmu z listy Kongresu Nowej Prawicy. W wyborach parlamentarnych w 2015 r. kandydował do Sejmu w okręgu bydgoskim z pierwszego miejsca na liście Komitetu Wyborczego Wyborców zorganizowanego przez Pawła Kukiza. Uzyskał wtedy mandat posła VIII kadencji.

W 2018 r. z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców Kukiz'15 ubiegał się o urząd prezydenta Bydgoszczy ale nie objął stanowiska.

KOMENTARZE (4)

 • Anda 2018-10-19 20:16:25
  I to jest powód, aby rządzić Bydgoszczą? Żarty...
 • legikama 2018-10-19 14:34:47
  Bardzo odważna decyzja, ale czy jest osobą odpowiedzialną z tego powodu, godną takiego urzędu?! Trzeba nam się teraz zastanowić (skoro sam tego nie wyjawia), co wpłynęło na taką jego decyzję, … moda, przekora, nie - bo nie!? Na pewno nie wiedza typu EPISTEME - bo z nią się nie dyskutuje, więc raczej DOKSA - czyli opinia, mniemanie ("ulica tak mówi, ulica i zagranica". CV tego pana też dowodzi jeszcze ciągłe szukanie swojej "tratwy", to niekoniecznie zarzut, ale i nie zaleta chyba dla samorządowca. Bardzo odważna decyzja, ale czy jest osobą odpowiedzialną z tego powodu, godną takiego Urzędu? Trzeba nam się teraz zastanowić (skoro sam tego nie wyjawia), co wpłynęło na jego taką decyzję, ... moda, przekora, nie - bo nie!? Na pewno nie wiedza typu EPISTEME - bo z nią się nie dyskutuje, więc raczej DOKSA - czyli opinia, mniemanie ("ulica tak mówi, ulica i zagranica"). CV tego pana też dowodzi jeszcze ciągłe poszukiwanie swojej "tratwy", to niekoniecznie zarzut, ale i nie zaleta chyba dla samorządowca. Wyborcy, bądźmy czujni, kandydat gotów zafundować nam swój test na żywym organizmie.
 • Tomasz 2018-10-07 17:20:45
  Kandydat zwiazany z ruchem antyszczepionkowym - można tu mówić o jakiejkolwiek kompentencji bez kompetentej wiedzy z zakresu podstaw biologii?
  • basia 2018-10-09 23:36:56
   Kandydat związany z ruchem STOP NOP , czyli stop niepożądanym odczynom poszczepiennym! Nie jest związany z koncernami farmaceutycznymi i chociażby tylko to przemawia na korzyść kandydata.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 46.105.144.169 [18.206.16.123]

POZOSTALI KANDYDACI NA LIŚCIE