Piotr Adamczyk - kandydat na radnego do sejmiku wojewódzkiego w: łódzkie - radny do sejmiku wojewódzkiego w: łódzkie - Kandydat na posła w: Okręg nr 9

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

NIE UZYSKAŁ/A MANDATULiczba głosów: 3 420 / Procent poparcia: 0,82 %

Piotr Adamczyk

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Wiek: 46 lat
  • Zawód: pedagog
  • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Urodził się 13 czerwca 1973 roku.

Ukończył studia na kierunku: pedagog opiekuńczo-wychowawczy z terapią pedagogiczną oraz studia podyplomowe w zakresie planowania i zarządzania w ochronie zdrowia. 

Przez wiele lat był animatorem i wychowawcą młodzieży w Stowarzyszeniu Oratorium i SL SALOS przy parafii św. Teresy i św. Jana Bosko w Łodzi. 

Od 10 lat przedsiębiorca, prowadzący działalność gospodarczą w zakresie informatyki.

Od 2017 Członek Zarządu Komitetu Miejskiego PiS. Przewodniczący klubu Prawo i Sprawiedliwość. 

Radny sejmiku województwa łódzkiego z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

W sejmiku pracuje w komisji budżetu i finansów, w komisji ochrony rodziny i polityki społecznej
oraz w komisji rolnictwa i ochrony środowiska. 

W 2018 roku w wyborach samorządowych uzyskał reelekcje startując z list Komitetu Wyborczego Prawa i Sprawiedliwości. 

W 2011 r. z rąk arcybiskupa Władysława Ziółka otrzymał odznakę „Zasłużony w Służbie Rodzinie”. 

 

KOMENTARZE (2)

  • Odszkodowania należn 2022-01-30 18:41:45
    Dorobiliście się bandyci-Skargi na debilizmUrzędniczy:Podstawa.prawna:Art.63 Konstytucji Art.221 K.p.a.Wzór dosłownie- Panowie Wójtowie, uczyniliście sobie stałe źródło dochodów z przestępstw środowiskowych, wykonane ekologiczne tylko z nazwy oczyszczalnie ścieków z pozyskanych funduszy zewnętrznych (UE ),przed osadzeniem których zbiorników w ziemi sypano jeszcze wapno suchej masy wywrotkami samochodowymi zamieniły inwestycje gminne w bomby ekologiczne, stanowią bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia ludzi i życia zwierząt, wynikających z ich budowy w gruntach, skażono źródła wód pitnych. Tragedia Narodowa, proceder był standardem w Województwie Łódzkim i na obszarze całego kraju, poświadczają też pozwolenia środowiskowe, stosunek prawny posiadam dla obrębu .......... i Gminy .........., z uwagi na powyższe przestępstwa najcięższe w których również jestem poszkodowanym zostaną ujawnione i wyeliminowane, używając wszystkich możliwych instrumentów prawnych, zdefraudowane fundusze zostaną zwrócone. Wójt ........ i jego zastępca ............ powinni mieć zakaz wykonywania jakichkolwiek funkcji publicznych na okres nie krótszy niż 10lat.Panowie nie ogarniają nawet podstaw, gleba to nie jest tylko wierzchnia warstwowa ziemi na której bez odpowiedzialności można stawiać budynki mieszkalne przekształcając grunty rolne na inne cele, nawet z papierkiem rolnika udziału w zorganizowanej grupie przestępczej który dał glejt na wyłudzanie jednej grupie nad obywateli gigantycznych dopłat z Funduszy Unijnych, nie mają o tym co zachodzi pod warstwą wierzchnią w ziemi żadnego pojęcia, o zachodzących tam procesach, w ziemi jest wielkie życie biologiczne nie tylko są korzenie i rośliny, nie można też ślepo wypełniać zadań ze zakresu administracji rządowej Premiera RP Mateusza Morawieckiego , bez jakiejkolwiek odpowiedzialności dla bezpieczeństwa życia, ekologi, nikt o zdrowych zmysłach przeciwko temu nie będzie walczył. W bieżącym roku nadano kolejnym 10gminom status Miast, bez sieci sanitarno kanalizacyjnej. Każdy pełnoletni obywatel RP powinien mieć równe prawa do prowadzenia działalności gospodarczej rolniczej . Przesłanie skargi na adres: Petitions Team Office of the High Commissioner for Human Rights United Nations Office at Geneva 1211 Geneva 10, Switzerland może skutkować również wpisaniem Polski na listę krajów terrorystycznych, zakazanych.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.222.251.91

POZOSTALI KANDYDACI NA LIŚCIE

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!