Piotr Wawrzyk - Kandydat na posła w: Okręg nr 33 - poseł w: Okręg nr 33

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

UZYSKAŁ/A MANDATLiczba głosów: 6 750 / Procent poparcia: 1,18 %

Piotr Wawrzyk

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

 • Miejsce zamieszkania: Kielce
 • Wiek: 51 lat
 • Zawód: nauczyciel akademicki
 • Przynależność do partii: nie należy do partii politycznej

Urodzony 12 grudnia 1967 w Kielcach.

Ukończył studia na kierunku stosunki międzynarodowe i na kierunku prawo w Uniwersytecie Warszawskim. W 2014 r. uzyskał habilitację.

Pracował m.in. w biurze komisji sejmowych Kancelarii Sejmu RP, zespole prawnym departamentu integracji europejskiej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Uczestniczył w negocjacjach akcesyjnych RP do UE. Pełnił funkcję eksperta ds. realizacji zobowiązań akcesyjnych.

Współpracował z Departamentem Legislacji Europejskiej Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej. Brał udział w pracach komisji sejmowych i senackich zajmujących się wdrażaniem prawa Unii Europejskiej do polskiego porządku prawnego.

Do 2009 r. ekspert Komisji ds. Unii Europejskiej Sejmu RP. Od 2 lutego 2018 r. podsekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych.

Obecnie jest zatrudniony na stanowisku adiunkta.

Komentator w głównym wydaniu Wiadomości, wieczornego pasma informacyjnego TVP Info oraz w Telewizji Republika. W prasie często jego felietony pojawiają się na łamach tygodnika Sieci, dziennika Rzeczpospolita i Super Expressu.

KOMENTARZE (2)

 • Stefan 2021-06-21 20:24:48
  Ten utytułowany Pan, swoimi wypowiedziami w TV uwłacza mojej inteligencji. Każda większa firma stosuje certyfikaty bezpieczeństwa. Zdaniem Tego pana w relacjach pomiędzy ministrami - nie jest to konieczne. Totalna bzdura.
  • Jesteśmy w Europie krajem który posiada najmniejsze zasoby wód pitnych które bezkarnie skażacie 2021-11-08 14:03:05
   ww Samorządowy-Małe oczyszczalnie będą miały ciężko. Wszystko przez nowe przepisy - Zbrodnie przeciwko ludzkości, nikt nie dał wam prawa decydowania o ludzkim życiu. Sposób chemiczny ze zastosowaniem wana w związku z budową ekologicznych oczyszczalni ścieków na które wyłudziliście fundusze Unijne pozbijał dziesiątki tysięcy mieszkańców tego przestępczego kraju, w związku z obrotem gruntów dla podatków od nieruchomości, poszerzaniem samorządów downów biurokratycznych którzy nie mają sposobu na własne życie, zbrodnie na Narodzie Polskim nie ulegają przedawnieniu wystarczą Skargi do ONZ, w jaki sposób należy przekazać skargę?Podpisaną skargę należy przesłać do Genewy na adres:Petitions Team Office of the High Commissioner for Human Rights United Nations Office at Geneva 1211 Geneva 10, SwitzerlandNie ma potrzeby osobistego przekazywania skargi. W razie wątpliwości i pytań dotyczących procedury skargowej można pomocą faksu lub poczty elektronicznej kontaktować się z Sekretariatem wspomagającym Komitet Praw Człowieka - Biurem Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Praw Człowieka. Dane kontaktowe to:fax: (41 22) 917-9022Email: tb-petitions.hchr@unog.ch

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 45.66.208.179

POZOSTALI POSŁOWIE W OKRĘGU

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!