PARTNERZY PORTALU
Przemysław Przybylski - Kandydat na europosła w: Okręg nr 2 - województwo kujawsko-pomorskie

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

NIE UZYSKAŁ/A MANDATU POSŁA DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO

Przemysław Przybylski

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

Kandydat Prawa i Sprawiedliwości.

Absolwent ATK w Warszawie, UMK w Toruniu oraz studiów doktoranckich na UKSW w Warszawie. Posiada też uprawnienia do zarządzania samorządowymi jednostkami oświatowymi.

Nauczyciel akademicki. Przez dziesięć lat był nauczycielem w toruńskich szkołach średnich. Obecnie jest doradcą metodycznym w Toruńskim Ośrodku Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Toruniu. Pracuje też w Kolegium Jagiellońskim.

Jest autorem licznych publikacji naukowych oraz popularno-naukowych. Pomysłodawca i współorganizator Chrześcijańskich Dni Społecznych w Toruniu, których adresatami są nauczyciele, pracownicy administracji samorządowej oraz pracownicy służby zdrowia.

Zasiada jako radny w Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Należy do klubu radnych Prawo i Sprawiedliwość. Jest członkiem Komisji Pracy, Pomocy Społecznej i Bezpieczeństwa oraz Komisji Promocji i Ochrony Zdrowia, w której pełni funkcję wiceprzewodniczącego.

Naukowo zajmuje się pedagogiką społeczno-narodową przełomu XIX i XX wieku, historią polityczną po 1989 roku oraz socjologią edukacji i wychowania.

KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 18.207.136.189

POZOSTALI KANDYDACI

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!