Robert Biedroń - Kandydat na europosła w: Okręg nr 4 - Warszawa z 8 powiatami województwa mazowieckiego

KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

UZYSKAŁ/A MANDAT POSŁA DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO

Robert Biedroń

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

Urodzony 13 kwietnia 1976 r. w Rymanowie. Samorządowiec, politolog, działacz na rzecz praw człowieka oraz na rzecz osób LGBT, publicysta. Założyciel i od 2019 r. prezes partii Wiosna.

Członek grupy doradczej ds. równouprawnienia płci, przymusowych wysiedleń i ochrony przy Organizacji Narodów Zjednoczonych. W latach 2012-2015 delegat do Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy. Od 2011 r. do 2014 r. poseł na Sejm VII kadencji.

Jako poseł był wiceprzewodniczącym sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka oraz członkiem sejmowej Komisji Spraw Zagranicznych.

W latach 2014-2018 prezydent Słupska. Działał kolejno w SdRP, SLD, Ruchu Palikota i Twoim Ruchu.

KOMENTARZE (7)

 • O gejach typu żeńskiego 2 2022-04-13 01:33:36
  Po czym poznać, że ma się do czynienia z przypadkiem homoseksualizmu wrodzonego? Chłopiec od najmłodszych lat woli bawić się lalkami( zamiast żołnierzykami czy samochodami), woli/ubiera dziewczęce ubranka( zamiast typowo chłopięcego ubioru), woli przebywać w towarzystwie dziewczynek i się z nimi bawić(zamiast z kolegami), a gdy jest już zaś nastolatkiem/młodym dorosłym to preferuje kontakt w towarzystwie dziewczyn/kobiet ale nie patrzy na nie jednakże jak typowy mężczyzna tylko jest jak "koleżanka", plotkuje na temat innych mężczyzn, próbuje naśladować gesty, mimiki płci żeńskiej, słowem zachowuje się podobnie do płci żeńskiej, od wieku nastoletniego i dalej przyjmuje zaś regularnie hormony, by mieć bardziej "kobiecą" barwę głosu( drastyczne zredukowanie testosteronu) i słabe owłosienie( by zahamować odrastanie włosów lub je chociaż spowolnić). Osoba, która jest od urodzenia(podkreślam) gejem zasługuje na tolerancję i na zaakceptowanie go takim jakim jest przez członków rodziny, natomiast osoba, która homoseksualizm nabyła w wyniku lansowania tego jako czegoś "modnego" "cool" "trendy" czy w wyniku eksperymentowania ze swoim ciałem i seksualnością lub też pod wpływem środowiska, lobby, jakiś organizacji niestety nie zasługuje na tolerancję ani akceptację, gdyż jest "farbowanym lisem" wykorzystuje orientację seksualną do celów osobistych, w tym zarobkowych czy innych( np. fejm, sława)
 • O gejach typu żeńskiego 1 2022-04-13 01:32:52
  Jak facet może traktować swój odbyt niczym żeński instrument rozrodczy i przy tym w mowie i w gestach zachowywać się zupełnie jak kobieta i jeszcze brać ciągle hormony, żeby włosy nie odrastały albo, żeby spowolnić wzrost włosów na ciele i mieć charakterystyczną barwę głosu w wyniku drastycznie obniżonego testosteronu? Przecież to jest odrażające i chore( w dodatku jest obrazą dla płci żeńskiej i kpiarstwem wobec niej), to wymaga wielu spotkań z psychologami i seksuologami. Homoseksualizm jest w umyśle, można go sobie wmówić i przy tym traktować jako coś "cool" "trendy" jako "modę" - jest sporo i to całkiem sporo takich przypadków, a nazywa się to homoseksualizmem nabytym( m.in pod wpływem eksperymentowania z własnym ciałem/własną seksualnością, pod wpływem jakiegoś środowiska, lobby, organizacji, lansowania homoseksualizmu jako mody, stylu na życie, czegoś "cool" i "trendy") da się go leczyć i wyleczyć, a od skuteczności terapii zależy wola i chęć współpracy samego zainteresowanego. Jak gej nie chce sobie pomóc to siłą nikt go do tego nie zmusi. Natomiast homoseksualizmu wrodzonego( dotyczy 1-2% populacji danego kraju) wyleczyć się nie da.
 • PO-PZPR LEWICA-KOMUCHY 2021-03-10 22:40:35
  Prędzej pozbędziemy się COVID-a niż tej ZBOCZONEJ UMYSŁOWO-LEWICOWEJ-PO-PRL-owskiej zarazy.
 • Zbrodnie pomiotów pozostałości komunistycznej KRUS , Polskie zbrodnie przeciwko ludzkości finansowe ze środków zewnętrznych Unijnych. 2021-02-19 18:12:42
  Wasz marny żywot śmiecie nie nie może być ważniejszy od życia obywateli którym ograniczyliście wolność w związku z modernizacjami gruntów rolnych wszystkich klas wobec których właściciele gruntów, czy wieczyści użytkownicy nie mieli stosunku prawnego wobec ewidencji gruntów na inne cele, określane podatkiem od nieruchomości, bowiem czym innym jest ewidencja gruntów od ordynacji podatkowych wystawianych z każdym obecnie rokiem podatkowym nakazowym. Na powyższym stworzono kastę przestępczą Panieństwo Szkolnictwo, twór pseudo rolników w zorganizowanej grupie przestępczej doprowadził stosowaniem wysokich dawek nawozów, czy środków ochrony roślin iż mamy co roczny spadek plonów , w glebie nie ma żadnego życia , intensywne stosowanie chemii wytruło wszystkie mikroorganizmy żyjące w ziemi. Plujecie w twarz Polakom którzy za tą ojczyznę przelali krew , na tej samej ziemi pomordowaliście ich dzieci, najbliższych.
 • PL.😀 2019-11-28 23:55:27
  To coś nie jest Polakiem, tylko kolejnym szodnikiem Polski. Po takim kłamstwie na forum europejskim, z pewnością wielu nie wpuści go w swoje progi (nie wspomnę o podaniu ręki). Niech się cieszą wyborcy pospolitego kłamcy... Ma was tam gdzie myślicie... Dla niego liczy się tylko KASA.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.192.247.184

POZOSTALI KANDYDACI

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!