PARTNERZY PORTALU
Robert Pieńkowski - kandydat na radnego w: Wrocław - radny w: Wrocław - Kandydat na posła w: Okręg nr 3

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

NIE UZYSKAŁ/A MANDATULiczba głosów: 977 / Procent poparcia: 0,15 %

Robert Pieńkowski

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

 • Miejsce zamieszkania: Wrocław
 • Wiek: 53 lat
 • Zawód: nauczyciel
 • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

KOMENTARZE (7)

 • Mariusz Olszewski 2021-11-22 16:20:24
  Panie radny! Masz pan o rok mniej lat, niż ja. I opowiedz mi, jak obalałeś komunę. Odpowiedz mi na jeszcze jedno pytanie:| - Co jest złego w egzaminie maturalnym z języka rosyjskiego? Żona pewnego człowieka ( dzięki któremu stałeś się pan sławnym- jak nie przymierzając Janusz Kowalski w opowieści o nożu w kieszeni) germanizuje Polaków! Mam tylko nadzieję, że dorównuje mężowi i wielkich strat nie przynosiła. I jeszcze jedna sprawa na sam koniec. Nosisz pan nazwisko, które jest także nazwiskiem połowy mojej rodziny! Wstyd pan Pieńkowskim przynosisz! Nie przyjeżdżaj pan lepiej nigdy do Szczecinka, bo tutaj Pieńkowscy mają nieposzlakowaną opinię. Bo naprawdę zrobili coś dla ojczyzny.
  • Krzysztof wiktor 2021-12-12 22:41:53
   To może ja odpowiem, jako, że mam 72 lata i -jak to pan określił- obalałem komunę już w 1978 roku. Działałem już 13 grudnia 1981 w Solidarności gdy Kornel Morawiecki drukował pierwszy nakład "Z dnia na Dzień" a potem, w Solidarności Walczącej. Po komunistycznym zamach stanu, widziałem i znałem 16 latków a nawet młodszych malujących napisy "Solidarność zwycięży" i inne, po ścianach i na tramwajach. Malowali w czasie gdy była godzina milicyjna. Widziałem jak się naparzali z zomolami, widziałem jak na placu PKWN z dachu, w czasie zadymy w sierpniu 1982, butelkami w nich walili, więc niech pan nie piprzy.
 • :) 2021-11-22 11:45:56
  Pan Radny w pieluchach obalał komunizm żenujące po prostu patrzeć się nie da
 • Sylwester 2021-11-06 14:36:46
  Panie kochany ma Pan 55 lat i walczył z komuną? w 1981 miał Pan raptem 15 lat. Dla mnie jesteś Pan ZERREM
  • Walerian 2021-11-06 22:52:52
   Argument Sylwestra jest nietrafiony gdyż Robert P. miał 23-24 lata w momencie upadku komuny. Ale skoro walczył z komuną to czemu się spiknął z bolszewikami pisowskimi Jarosława K. ps. "prezes". Przypomnę, że bolszewicy byli mniejszościową frakcją rosyjskiej socjaldemokracji ale nazwali się "Większościowikami" podobnie jak Jarosław K. szef mafii żoliborskiej uzurpuje sobie prawo do reprezentowania narodu a zawsze miał większość przeciwko sobie. A Andrzej D. ps. Budyń faktycznie nie ma kwalifikacji.
 • bobhaus 2021-11-06 07:11:21
  To młodzi ludzie nie mają prawa do krytyki poczynań prezydenta .Tylko dlatego że prezydent jest popierany przez PiS? Jest pan zdrowy na umyśle panie radny? Dla mnie mentalnie jest pan komunistycznym aparatczykiem.
 • Jacek 2021-04-07 21:52:51
  Identyfikator "0"osób niepełnosprawnych o obniżonej sprawności ruchowej, których niepełnosprawność została potwierdzona: orzeczeniem o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności o przyczynie z kodu R lub N, wydanym przez powiatowe i wojewódzkie zespoły orzekające o niepełnosprawności. To jest dyskryminacja osób niepełnosprawnych o znaczny stopniu niepełnosprawności z kodem "O" niedowidzących i niewidomych skazanych na pomoc osób innych w transporcie i przemieszczanie się . CZY TE OSOBY NIE MAJĄ OBNIŻONEJ SPRAWNOŚCI W PORUSZANIU SIĘ??? Wynika że uważane są za zdrowe o idealnej sprawności .Wstyd Panie i Panowie radni że warunkiem uzyskania zwolnienia jest KOD "R" lub "N". Pozdrawiam i życzę zdrowia

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 35.175.107.185

POZOSTALI KANDYDACI NA LIŚCIE

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!