Robert Warwas - kandydat na prezydenta w: Dąbrowa Górnicza - Kandydat na posła w: Okręg nr 32 - poseł w: Okręg nr 32

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

UZYSKAŁ/A MANDATLiczba głosów: 20 354 / Procent poparcia: 6,07 %

Robert Warwas

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

 • Miejsce zamieszkania: Dąbrowa Górnicza
 • Wiek: 43 lat
 • Zawód: politolog
 • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Urodzony 13 sierpnia 1976 roku w Jaworznie.

Ukończył politologię na wydziale nauk społecznych Uniwersytetu Śląskiego, odbył studia podyplomowe z prawa gospodarczego i handlowego na wydziale prawa i administracji tej uczelni.

Zatrudniony w koncernie energetycznym Tauron Polska Energia, został w nim etatowym działaczem związkowym, od 2007 jako wiceprzewodniczący zakładowej organizacji związkowej NSZZ „Solidarność”. Współtworzył Śląski Instytut Rozwoju Regionalnego, zaangażował się w działalność lokalnych organizacji chrześcijańskich oraz Prawa i Sprawiedliwości.

W 2011 bezskutecznie ubiegał się o mandat poselski. W 2014 wybrany w skład rady miejskiej Dąbrowy Górniczej.

W wyborach parlamentarnych w 2015 kandydował ponownie do Sejmu z listy PiS. Został wybrany na posła VIII kadencji. Objął funkcję sekretarza Sejmu, został członkiem komisji do spraw petycji, komisji edukacji, nauki i młodzieży oraz komisji polityki społecznej i rodziny. Do lipca 2019 włącznie wziął udział w 99,94 proc. głosowań w trakcie kadencji, co sytuowało go na 1. miejscu (obok Jerzego Gosiewskiego).

W wyborach samorządowych w 2018 bez powodzenia ubiegał się o urząd prezydenta Dąbrowy Górniczej.

KOMENTARZE (3)

 • NIE GŁOSOWAĆ NA TEGO ZDRAJCĘ W ŻADNYCH WYBORACH !!! 2022-07-30 20:47:08
  Robert Warwas to ZDRAJCA i TCHÓRZ !!! TEN ZDRAJCA DWA RAZY GŁOSOWAŁ PRZECIW USTAWIE ANTY-447 O OCHRONIE POLSKIEGO MAJĄTKU NARODOWEGO PRZED ROSZCZENIAMI ŻYDOWSKIMI tzw. PRZEDSIĘBIORSTWA HOLOKAUST ( organizacje żydowskie z USA i Izraela ) DOTYCZĄCYMI MIENIA BEZDZIEDZICZNEGO KTÓRE TO BĘDĄ WYMUSZANE OD POLSKI PRZEZ WŁADZE USA ( pod naciskiem tamtejszych wpływowych Żydów ) NA MOCY USTAWY 447 JUST , A KTÓRYCH TO REALIZACJA GROZI POLSCE UTRATĄ MAJĄTKU NARODOWEGO NA KWOTĘ SETEK MILIARDÓW ZŁOTYCH A CO ZA TYM IDZIE UTRATĄ NIEPODLEGŁOŚCI I ŻYDOWSKĄ EKONOMICZNĄ OKUPACJĄ POLSKI ( 19 lipca 2019 r. – kadencja 8 , posiedzenie 84 , głosowanie nr. 12 – projekt KUKIZ 15 , 16 kwietnia 2020 r. – kadencja 9 , posiedzenie 10 , głosowanie nr. 7 – projekt obywatelski ). ROSZCZENIA TE SĄ BEZPRAWNE , NIEUZASADNIONE i NIEMORALNE ! MIENIE BEZDZIEDZICZNE PO POLSKICH ŻYDACH WYMORDOWANYCH PRZEZ NIEMCÓW I AUSTRIAKÓW PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ PRZYPADŁO ZGODNIE Z PRAWEM SKARBOWI PAŃSTWA POLSKIEGO. ALE RZĄDZĄCY PiSlamiści BĘDĄC TCHÓRZAMI I KUNDLAMI I BOJĄC SIĘ AMERYKANÓW I ŻYDÓW CHCĄ PRZEKAZYWAĆ PO CICHU W TAJEMNICY PRZED SPOŁECZEŃSTWEM ORGANIZACJOM ŻYDOWSKIM Z PRZEDSIĘBIORSTWA HOLOCAUST W RAMACH TYCH ROSZCZEŃ W ZAMIAN m.in. ZŁOŻA SUROWCÓW MINERALNYCH , LASY PAŃSTWOWE , ZIEMIĘ ROLNĄ , NIERUCHOMOŚCI NALEŻĄCE DO SKARBU PAŃSTWA , UDZIAŁY W SPÓŁKACH SKARBU PAŃSTWA , REZERWĘ ZŁOTA Z NBP itp. HAŃBA i POGARDA DLA NIEGO NA ZAWSZE !!! NIE GŁOSOWAĆ NIGDY NA NIEGO W ŻADNYCH WYBORACH !!! ANI NA ŻADNEGO INNEGO PiSlamistę ! A JAK KTOŚ SPOTKA TO COŚ OSOBIŚCIE TO POWINIEN NAPLUĆ MU W TĄ ZDRADZIECKĄ MORDĘ !!! OPINIĘ TĄ UDOSTĘPNIAĆ W JEGO OKRĘGU WYBORCZYM – USTNIE ( informując ludzi ) , PISEMNIE ( robiąc ulotki i rozdając , w lokalnych gazetach , na plakatach wieszanych gdzie się da ) I W INTERNECIE ( np. w mediach społecznościowych ) - ABY JAK NAJMNIEJ OSÓB GŁOSOWAŁO NA TĄ KREATURĘ.
 • Korona 2020-02-08 00:41:22
  Był wśród posłów głosujących za powołaniem skrajnie lewicowej Magdaleny Biejat na szefa komisji do spraw rodziny. Świadczy to o jego bezideowości. Dlaczego nie chce bronić Pan naszych dzieci przed tęczowymi?
 • Walikoniusz 2018-10-22 22:56:13
  Kandydat Warwas był i jest od początku jedyną alternatywą dającą chociaż cień nadziei na rozbicie układu mafijnych towarzyszy spod czerwonego sztandaru.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.197.198.214

POZOSTALI POSŁOWIE W OKRĘGU

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!