PARTNERZY PORTALU
Stanisław Papież - kandydat na radnego do sejmiku wojewódzkiego w: małopolskie - Kandydat na posła w: Okręg nr 13

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Stanisław Papież

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

 • Miejsce zamieszkania: Kraków
 • Wiek: 54 lat
 • Zawód: dziennikarz
 • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Ruch Narodowy

Urodzony w 1965 roku.

Ukończył studia z zakresu teologii na Papieskiej Akademii Teologicznej.

Publikował teksty z zakresu polityki i teologii na łamach „Naszego Dziennika”.

W wyborach parlamentarnych w 2001 r. został wybrany na posła IV kadencji z listy Ligi Polskich Rodzin w okręgu krakowskim - należał wówczas do Porozumienia Polskiego, potem wystąpił z tej partii. Zasiadał w Komisji Polityki Społecznej, Komisji Kultury i Środków Przekazu, Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka oraz Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży.

W wyborach parlamentarnych w 2005 r. nie dostał się do Sejmu, mandat posła V kadencji objął w listopadzie 2006 r., zastępując Marka Kotlinowskiego, powołanego w skład Trybunału Konstytucyjnego - ponownie pracował m.in. w Komisji Kultury i Środków Przekazu.

W wyborach parlamentarnych w 2007 r. bez powodzenia ubiegał się o reelekcję, ponownie z listy LPR.

W wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2009 r. jako przedstawiciel LPR kandydował z listy Libertas. W wyborach parlamentarnych w 2015 r. ubiegał się o mandat poselski z ramienia KWW Grzegorza Brauna Szczęść Boże!

W wyborach samorządowych w 2018 r. bez powodzenia ubiegał się o mandat radnego w Sejmiku Województwa Małopolskiego z ramienia Komitetu Wyborczego Ruch Narodowy RP.

 

 

KOMENTARZE (6)

 • Stanisław Papież 2019-09-10 13:01:33
  Szanowni Pastwo ! Rzekomi sąsiedzi Jeżeli macie odwagę pisać oszczerstwa na mój temat , to miejcie też odwagę podpisać się pod nimi imieniem i nazwiskiem. Pisanie anonimów jest niegodziwe i wyrazem nie tylko tchórzostwa, ale przede wszystkim jest rozmijaniem się z Prawdą i mądrością ..( nikt w internecie wbrew pozorom nie jest anonimowy ..Sic ) Prawdą jest, że mam kilku sąsiadów, którzy od ponad roku nas prześladują za rozwieszanie klepsydr i informacji zapraszjącej do modlitwy za Dusze mojej śp. Siostry oraz za publiczne propagowanie polskiej myśli narodowej . Niewielka grupa owych sąsiadów, którzy od niedawna mieszkają obok nas systematyczne produkują kłamstwa i oszczerstwa, dlatego wzywam ich do normalnych ludzkich zachowań jakim jest normalny dialog , a nie pisanie oszczerczych anonimów. Pozdrawiam serdecznie in Christo .Stanisław Papież
 • Lalka 2018-10-18 20:24:46
  Jakakolwiek funkcja publiczna wzmocni arogancję tego kandydata. Panu Papieżowi pewnie wydaje się, że słuszność jest po jego stronie, faktycznie jednak krzywdzi swego siostrzeńca i prześladuje sąsiadów.
 • Nico 2018-10-16 19:56:14
  Pan Stanisław Papież rzuca jabłkami po elewacji sąsiedniej kamienicy. Dzień zaczyna od nadużywania alkoholu. Butelki po piwie wyrzuca na sąsiednia działkę na osiedlu. To człowiek butny. Obraża ludzi.
 • Konrad W. 2018-10-12 11:30:07
  Pisze pan Papież, że jest dziennikarzem. Z jaką redakcją, czasopismem jest związany pytam. Gdzie publikuje. Nie znalazłam nic.
 • Arrigo 2018-10-09 13:32:06
  Mieszkam na Zakrzówku, obok panów Papieża i Monticellego. To ludzie, którzy są w konflikcie z wieloma sąsiadami wokół, nękają ich. Sprawa od pewnego czasu jest na policji. Dziwię się, że władze tego ruchu zgodziły się na ich kandydowanie. To przepis na kłopoty - dla wszystkich. Ani pan Krzysztof, ani pan S. Papież nie nadają się do służby publicznej. Im samym potrzebna jest pomoc. Nie jestem hejterem, po prostu żal mi sąsiadów, a i samych zainteresowanych. Błagam! Nie głosujcie na nich!
  • Harry 2018-10-11 19:54:19
   To prawda.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 46.105.144.169 [3.80.4.76]

POZOSTALI KANDYDACI NA LIŚCIE