PARTNERZY PORTALU
Sylwia Krajewska - kandydat na radnego Rady Dzielnicy w: Ursynów - radny w: Ursynów - Kandydat na posła w: Okręg nr 19

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Sylwia Krajewska

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

 • Miejsce zamieszkania: Warszawa
 • Wiek: 43 lat
 • Zawód: ekonomista
 • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

KOMENTARZE (4)

 • Agnieszka 2019-09-12 10:55:05
  Sylwia Krajewska to jedna z najlepszych radnych dzielicy Ursynów. Przede wszystkim całym sercem angażuje się w sprawy mieszkańców, spotyka się z nimi i rozmawia o bieżących problemach. Zawsze pomaga i jest chętna do działania. To bardzo aktywna i uparta radna, która zawsze realizuje obietnice.Jej konikiem jest temat edukacji i wszystkich tematów zwiazanych z dziećmi. Uważam, że będzie doskonałą posłanką, a żaden głos oddany na Sylwię Krajewską nie zostanie zmarnowany.
 • Tomasz 2019-09-12 09:50:28
  Oceniam zawsze po efektach a nie obietnicach. - Pani Sylwia jako Radna sama podchodzi do ludzi gdy są problemy. Podeszła gdy borykaliśmy się ze światłami przy Stryjeńskich (Lidl), których przez wiele lat nie można było zrobić. Światła są. - Rozmawiała o progach zwalniających, buźkach z pomiarem prędkości przy SP 336. Progi, buźki są. - Oglądała potrzeby SP 336. Remonty się toczą. - Pomagała przy tablicach interaktywnych i komputerach w SP 336. Komputery są. Tablice się już pojawiają. - Mimo wielu zadań zawsze dla nas rodziców znajdzie czas i wesprze pomysłem, radą. ...
 • Anna 2019-09-11 20:23:36
  Pani Sylwia jest wielkim przyjacielem ursynowskiej oświaty. Wspiera uczniów, ich rodziców i kadrę pedagogiczną w trudnych chwilach. Uczestniczy we wszystkich kulturalnych wydarzeniach a jako radna koncentruje się głównie na i inwestycjach w szkoły i przedszkola. Kompetentna i profesjonalna. Uśmiechnięta i pełna empatii do każdego z mieszkańców dzielnicy Ursynow i nie tylko.
 • Miłosz 2019-09-11 18:12:47
  Sylwia w polityce jest od zawsze. 13 lat jest członkiem Platformy Obywatelskiej. Od 2006 nieprzerwanie sprawuje mandat radnej dzielnicy Ursynów w Warszawie. Jako matka doskonale zna sprawy edukacji. Z wykształcenia jest ekonomistką, absolwentką Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Ukończyła też Podyplomowe Studium Public Relations na UW i Podyplomowe Studium Dyplomacji w Collegium Civitas.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 46.105.144.169 [18.206.194.83]

POZOSTALI KANDYDACI NA LIŚCIE