PARTNERZY PORTALU
Tadeusz Urban - Kandydat na senatora w: Okręg nr 55

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Tadeusz Urban

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

  • Miejsce zamieszkania: Łańcut
  • Wiek: 54 lat
  • Zawód: ekonomista
  • Przynależność do partii: nie należy do partii politycznej

Urodził sie 25 października 1964 r. w Kolbuszowej.

Pracował jako dekarz oraz prowadził działalność gospodarczą w Łańcucie. Był współzałożycielem podkarpackich struktur ZZR "Samoobrona”. Objął funkcję sekretarza zarządu wojewódzkiego Samoobrony RP. Z listy tej partii w wyborach parlamentarnych w 2001 r. został posłem.

W wyborach w 2005 r. nie ubiegał się o reelekcję. W przedterminowych wyborach parlamentarnych w 2007 r. bez powodzenia kandydował do Senatu z rekomendacji Samoobrony RP w okręgu krośnieńskim. Przed wyborami uzupełniającymi do Senatu w 2008 r. w tym okręgu zarejestrował swój komitet wyborczy wyborców, ale wycofał się przed głosowaniem. W 2009 r. nieskutecznie kandydował do Parlamentu Europejskiego z listy Samoobrony RP.

W 2010 r. wystąpił z Samoobrony RP i z rekomendacji Partii Regionów bezskutecznie kandydował na radnego sejmiku podkarpackiego oraz na burmistrza Łańcuta oraz z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Współtworzył też Związek Zawodowy Rolnictwa i Obszarów Wiejskich „Regiony”, a następnie objął funkcję jego przewodniczącego na Podkarpaciu.

Następnie wstąpił do partii Nasz Dom Polska – Samoobrona Andrzeja Leppera i bez powodzenia kandydował z jej ramienia do Senatu w wyborach parlamentarnych w 2011 r.

KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 46.105.144.169 [34.226.234.20]

POZOSTALI KANDYDACI W OKRĘGU