Teresa Kubas-Hul - Kandydat na posła w: Okręg nr 23

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

NIE UZYSKAŁ/A MANDATULiczba głosów: 2 174 / Procent poparcia: 0,37 %

Teresa Kubas-Hul

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

  • Miejsce zamieszkania: Lipie
  • Wiek: 56 lat
  • Zawód: ekonomista
  • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Urodziła się 9 lipca 1963 r. Ukończyła studia ekonomiczne na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Była zatrudniona w spółdzielni mieszkaniowej w Rzeszowie, a w latach 1995–2008 w Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego (m.in. jako pełnomocnik zarządu ds. współpracy z samorządami oraz dyrektor ds. współpracy i innowacji). Jednocześnie od 2000 do 2002 była wicedyrektorem podkarpackiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. W 2008 r. objęła stanowisko doradcy wojewody podkarpackiego ds. funduszy unijnych.

W wyborach w 2006 r. uzyskała mandat radnej sejmiku podkarpackiego z listy Platformy Obywatelskiej, została wiceprzewodniczącą sejmiku III kadencji. W 2010 ponownie wybrana na radną, następnie objęła funkcję przewodniczącej sejmiku IV kadencji, którą pełniła do 2013. W tym samym roku została wiceprezesem zarządu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Została również wykładowcą Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Przemyślu.

W 2014 z powodzeniem ubiegała się o reelekcję w kolejnych wyborach do sejmiku.

Kandydatka Koalicji Obywatelskiej do Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Okręg 1 (miasto Rzeszów, powiaty: leżajski, łańcucki, rzeszowski).

KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.239.119.61

POZOSTALI KANDYDACI NA LIŚCIE

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!