Tomasz Rzymkowski - Kandydat na posła w: Okręg nr 11 - poseł w: Okręg nr 11

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

UZYSKAŁ/A MANDATLiczba głosów: 20 752 / Procent poparcia: 4,51 %

Tomasz Rzymkowski

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

 • Miejsce zamieszkania: Kutno
 • Wiek: 33 lat
 • Zawód: prawnik
 • Przynależność do partii: nie należy do partii politycznej

Urodzony w 1986 r. w Kutnie. Ukończył studia prawnicze na wydziale prawa, prawa kanonicznego i administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Został doktorantem w katedrze historii państwa i prawa tej uczelni. Jest też absolwentem studiów podyplomowych: europejskich studiów samorządowych na KUL i rachunkowości w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

Pracował jako urzędnik samorządowy w Lublinie. Kierował Akademickim Klubem Myśli Społeczno-Politycznej „Vade Mecum”, podjął współpracę z kwartalnikiem „Myśl.pl”, został także działaczem stowarzyszenia KoLiber.

W 2014 r. bez powodzenia ubiegał się o mandat radnego Kutna z ramienia Ruchu Narodowego. Na kongresie Ruchu Narodowego w 2015 r. został wybrany do rady politycznej tej partii.

W wyborach parlamentarnych w 2015 r. kandydował do Sejmu w okręgu sieradzkim z pierwszego miejsca na liście Komitetu Wyborczego Wyborców Kukiz’15. Uzyskał mandat posła VIII kadencji.

Został przedstawicielem Sejmu w Krajowej Radzie Sądownictwa.

W 2016 r. przestał reprezentować partię RN i współtworzył stowarzyszenie Endecja, które po niedługim czasie opuścił.

Na początku 2017 r. wstąpił do Unii Polityki Realnej - w tym samym roku został wiceprezesem tej partii. W 2019 r. wystąpił z ugrupowania i z listy Kukiz’15 kandydował bezskutecznie do Parlamentu Europejskiego.

W 2019 r. przeszedł do klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości. Został następnie kandydatem PiS do Sejmu w wyborach parlamentarnych w tym samym roku.

 

KOMENTARZE (8)

 • Błyskawicznie zaskarżamy Postanowienia zbrodniaży nie Wyroki Sądów.Rej.W formie Skarg do ETPC 2022-08-18 20:39:53
  Czarnek,Mazurek i Kaczyńskito największe gnidy,bandyci,Polska zajęła w ubiegłym roku drugie miejsce(pół miliona zgonów) po Rumuni względem przestępstw wodno prawnych, zbrodni przeciwko własnemu Narodowi.Ten oszołom ze Zbigniewem Ziobro wkręca pozostałych Ministrów w związku z nielegalnymi inwigilacjami społeczeństwa wykorzystał Straż Graniczną do działań operacyjnych,manipulacji ludźmi,fałszowania badań przeciwciał anty HBs które dzięki lojalności Ministra Zdrowia zniknęły w systemach .Mieszkańcy nie są winni za dalsze usiłowanie zabójstw,ponieważ oddane na ich własność bomby ekologiczne nie były wybudowane z ich inicjatywy(przydomowe ekologiczne tylko z nazwy oczyszczalnie ścieków z pozyskanych funduszy unijnych).Ludziska,nie pokrywajcie skutków katastrof ekologicznych z własnej kieszeni, nie podejmowanie czynności przez lokalne Prokuratury daje możliwość złożenia skarg do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka(formularz w języku polskim był dostępny do pobrania na stronie Gazety Prawnej)do pól roku od Postanowienia Sądu na utrzymanie zaskarżonych umorzeń śledztw, 25tysięcy Euro po przyjęciu skargi otrzymacie.Rozp.Ministra Zdrowia z dnia 24.09.2013r w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej Dz.U.2013poz.1248 z późniejszymi zmianami 21.03.2019r..Dz.U.2019poz.736.;Lekarz POZ odmówi badania przeciwciał anty HBs,w majestacie prawa pozabijali Naszych rodaków,najbliższych,celem wyłudzania w sposób niedozwolony funduszy pod Krajowym Prawem Odbudowy,nie doczekacie się słowa przepraszam nawet od Prezydenta Andrzeja Dudy który każe wam zaciskać pasa przy już chorych potrzebujących pomocy głowach.Mapy w zasobach miejskiej dokumentacji geodezyjno kartograficznej zostały całkowicie sfałszowane poprzez usunięcie klasyfikacji gruntów,w ślad ewidencja gruntów,teraz jesteście kalekami(gorszym sortem)niewolnikami bez żadnych praw,kupicie ziemie rolną?
 • Adriana 2022-02-10 16:07:28
  Zdrajca Narodu, wyborcy nie zapomną, kto głosował przeciwko odrzuceniu druku nr 1981 i 1983. Hańba!
 • Przepisy umożliwiają w błyskawiczny sposób zaskarżenia Wyroku Sądów Rej. jako Skarg do TSUE 2022-02-08 16:35:27
  Wzór pisma- Panowie Wójtowie, uczyniliście sobie stałe źródło dochodów z przestępstw środowiskowych, wykonane ekologiczne tylko z nazwy oczyszczalnie ścieków z pozyskanych funduszy zewnętrznych (UE ), przed osadzeniem których zbiorników w ziemi sypano jeszcze wapno suchej masy wywrotkami samochodowymi zamieniły inwestycje gminne w bomby ekologiczne, stanowią bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia ludzi i życia zwierząt, wynikających z ich budowy w gruntach, skażają źródła wód pitnych, w okresie roztopowym nadmiernie nasączenia ziemia odzwierciedla dobitnie ekologiczne tylko z nazwy oczyszczalnie ścieków które skażają masowo wody gruntowe,od nasączenia chemia zostały dawno wytrute wszystkie mikroorganizmy w ziemi. Tragedia Narodowa, proceder był standardem w Województwie Łódzkim ,podobnie na obszarze całego kraju, poświadczają też pozwolenia środowiskowe, stosunek prawny posiadam dla obrębu .......... i Gminy .........., z uwagi na powyższe przestępstwa najcięższe w których również jestem poszkodowanym zostaną ujawnione i wyeliminowane, używając wszystkich możliwych instrumentów prawnych, zdefraudowane fundusze zostaną zwrócone. Wójt ........ i jego zastępca ............ powinni mieć zakaz wykonywania jakichkolwiek funkcji publicznych na okres nie krótszy niż 10lat.Panowie nie ogarniają nawet podstaw, gleba to nie jest tylko wierzchnia warstwowa ziemi na której bez odpowiedzialności można stawiać budynki mieszkalne przekształcając grunty rolne na inne cele, nawet z papierkiem rolnika udziału w zorganizowanej grupie przestępczej który dał glejt na wyłudzanie jednej grupie nad obywateli gigantycznych dopłat z Funduszy Unijnych, nie mają o tym co zachodzi pod warstwą wierzchnią w ziemi żadnego pojęcia, o zachodzących tam procesach, w ziemi jest wielkie życie biologiczne nie tylko są korzenie i rośliny, nie można też ślepo wypełniać zadań ze zakresu administracji rządowej Premiera RP Mateusza Morawieckiego , bez jakiejkolwiek odpowiedzialności dla bezpieczeństwa życia, ekologi, nikt o zdrowych zmysłach przeciwko temu nie będzie walczył. W bieżącym roku nadano kolejnym 10gminom status Miast, bez sieci sanitarno kanalizacyjnej. Każdy pełnoletni obywatel RP powinien mieć równe prawa do prowadzenia działalności gospodarczej rolniczej . Przesłanie skargi na adres: Petitions Team Office of the High Commissioner for Human Rights United Nations Office at Geneva 1211 Geneva 10, Switzerland może skutkować również wpisaniem Polski na listę krajów terrorystycznych, zakazanych. Do wiadomości : Prokuratura Krajowa ul. Postępu 3, Warszawa 02-676 Podstawa prawna:Art. 63 Konstytucji oraz art. 221 K.p.a.
 • będzie pracował na Nasze emerytury,system wyłożycie barany . 2021-08-20 20:24:46
  Dlaczego niszczycie wartości Polskości , obracacie gruntami dla podatków od nieruchomości bez sieci sanitarno kanalizacyjnej, w związku z wykonaniem ekologicznych oczyszczalni ścieków z wyłudzonych funduszy Unijnych skażacie źródła wód pitnych, pomordowaliście ludzi , zaś dzieci które przyszły na świat nie rozwijają się prawidłowo, są upośledzone umysłowo.
 • Jedynym właściwie funkcjonującym jest Rada Praw Człowieka Email:tv-petyjonos.hchr@unog .ch. 2021-07-26 12:53:02
  Pański Szef Przemysław Czarnek będąc Wojewodą Lubelskim mający zaplecze w KUL wraz ze Starostami zabił tysiące niewinnych mieszkańców Lubelszczyzny, jesienią 2015roku wykonując ekologiczne tylko z nazwy oczyszczalnie ścieków w całym Województwie z Funduszy Unijnych które widnieją na mapach geodezyjnego kartograficznych sypali wapno wyrotkami, przed osdzeniem zbiorników w ziemi , poprzez obniżenie przeciwciał w organizmach ludzkich do stanu zagrożenia bezpieczeństwa życia wystarczyło przeziębienie, ludzie teraz gryzą od dołu ziemię, najuboższych skremowali jako podmiot tylko tych godnie pochowali. Skażone żyły wód. źródlanych (życia) na dziesiątki lat doprowadziły do katastrof w hodowli zwierzęcej , produkcji ekologicznej żywności. Poprzez obrót gruntami w obrębach gmin i miast na inne cele , wywołując zakłócenia wodnoprawne jeżeli dane osoby które powinny pokryć odszkodowania tego nie uczynią obciąża budżety Starostw Powiatowych , Gmin i Miast . Skóra cirpnie , lecz należy przytoczyć słowa pogardy dla Polskiego Kościoła, musieli też zarobić na Polskich zbrodniach przeciwko ludzkości. Każdy powinien być równouprawniony do prowadzenia działalności gospodarczej rolniczej ,nie będzie dobrej władzy bez kontroli przez społeczeństwo .Analfabetyzm w tym kraju jest przeogromny , bowiem ludzie nie umieją pisać , media Rządowe TVP finansowane wbrew woli ludu z opłat abonenckich doprowadzili iż ludzie żyją w zakrzywionej rzeczywistości. Największa hańba Narodowa !
  • Petycja do Komisarz Rady Europy sprowadzi Was na ziemię.Podpisy skladjcie Obywatele! 2021-07-28 14:01:08
   Ekologia zależy od dobrostanu środowiska. Skazywanie ludzi na śmierć poprzez wydawanie pozwoleń środowiskowych na wykonane ekologiczne tylko z nazwy przydomowe oczyszczalnie ścieków złamało Traktaty Unijne , wasza nicość jest uzasadnieniem zagrożenia stricte dla Krajowego Planu Odbudowy, bezpieczeństwa kraju i obywateli .

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 35.172.224.102

POZOSTALI POSŁOWIE W OKRĘGU

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!