Tomasz Trela - Kandydat na posła w: Okręg nr 9 - poseł w: Okręg nr 9

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

UZYSKAŁ/A MANDATLiczba głosów: 40 811 / Procent poparcia: 9,82 %

Tomasz Trela

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

 • Miejsce zamieszkania: Łódź
 • Wiek: 39 lat
 • Zawód: ekonomista
 • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

Urodzony w 1979 roku.

Absolwent wydziału organizacji i zarządzania Politechniki Łódzkiej, ukończył także podyplomowe studium finansów i strategii spółek na Uniwersytecie Łódzkim.

Od 2010 roku był radnym rady miejskiej, a od 2013 roku pełnił również funkcję przewodniczącego klubu radnych Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Obecnie jest pierwszym wiceprezydentem Łodzi. Jest odpowiedzialny za zadania związane z edukacją, przedsiębiorczością i rynkiem pracy, gospodarką komunalną oraz sportem i rekreacją.

Członek SLD.

KOMENTARZE (10)

 • Przepisy umożliwiają w błyskawiczny sposób zaskarżenia Wyroku Sądów Rej. jako Skarg do TSUE 2022-02-08 16:29:06
  Wzór pisma- Panowie Wójtowie, uczyniliście sobie stałe źródło dochodów z przestępstw środowiskowych, wykonane ekologiczne tylko z nazwy oczyszczalnie ścieków z pozyskanych funduszy zewnętrznych (UE ), przed osadzeniem których zbiorników w ziemi sypano jeszcze wapno suchej masy wywrotkami samochodowymi zamieniły inwestycje gminne w bomby ekologiczne, stanowią bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia ludzi i życia zwierząt, wynikających z ich budowy w gruntach, skażają źródła wód pitnych, w okresie roztopowym nadmiernie nasączenia ziemia odzwierciedla dobitnie ekologiczne tylko z nazwy oczyszczalnie ścieków które skażają masowo wody gruntowe,od nasączenia chemia zostały dawno wytrute wszystkie mikroorganizmy w ziemi. Tragedia Narodowa, proceder był standardem w Województwie Łódzkim ,podobnie na obszarze całego kraju, poświadczają też pozwolenia środowiskowe, stosunek prawny posiadam dla obrębu .......... i Gminy .........., z uwagi na powyższe przestępstwa najcięższe w których również jestem poszkodowanym zostaną ujawnione i wyeliminowane, używając wszystkich możliwych instrumentów prawnych, zdefraudowane fundusze zostaną zwrócone. Wójt ........ i jego zastępca ............ powinni mieć zakaz wykonywania jakichkolwiek funkcji publicznych na okres nie krótszy niż 10lat.Panowie nie ogarniają nawet podstaw, gleba to nie jest tylko wierzchnia warstwowa ziemi na której bez odpowiedzialności można stawiać budynki mieszkalne przekształcając grunty rolne na inne cele, nawet z papierkiem rolnika udziału w zorganizowanej grupie przestępczej który dał glejt na wyłudzanie jednej grupie nad obywateli gigantycznych dopłat z Funduszy Unijnych, nie mają o tym co zachodzi pod warstwą wierzchnią w ziemi żadnego pojęcia, o zachodzących tam procesach, w ziemi jest wielkie życie biologiczne nie tylko są korzenie i rośliny, nie można też ślepo wypełniać zadań ze zakresu administracji rządowej Premiera RP Mateusza Morawieckiego , bez jakiejkolwiek odpowiedzialności dla bezpieczeństwa życia, ekologi, nikt o zdrowych zmysłach przeciwko temu nie będzie walczył. W bieżącym roku nadano kolejnym 10gminom status Miast, bez sieci sanitarno kanalizacyjnej. Każdy pełnoletni obywatel RP powinien mieć równe prawa do prowadzenia działalności gospodarczej rolniczej . Przesłanie skargi na adres: Petitions Team Office of the High Commissioner for Human Rights United Nations Office at Geneva 1211 Geneva 10, Switzerland może skutkować również wpisaniem Polski na listę krajów terrorystycznych, zakazanych. Do wiadomości : Prokuratura Krajowa ul. Postępu 3, Warszawa 02-676 Podstawa prawna: Art. 63 Konstytucji oraz art. 221 k.p.a.
 • Mieczysław 2021-04-09 15:09:34
  Pan Trela jest gówniarzem , wyrosłym na propagandzie sukcesu tzw. III RP ! Nie ma pojęcia ilu ludzi i w jakim stopniu ucierpieli od tzw. Reform Balcerowicza i wszelkich jego apologetów- nuworyszy, zwykłych hochsztaplerów... Niech gówniarz milczy a nie rzuca się jak wesz na grzebieniu.... Bo to co robi jest głupie i podłe...
 • Gabrysia 2020-08-28 20:22:24
  Dzisiaj był w Polsat czy ten Pan słownictwo wyuczył się na studiach . Więcej kultury w słowach do widzów różnych bo nie tylko lewica oglada
 • Andrzej 2020-08-15 15:48:45
  Byłem Pana fanem, ale zawiódł mnie Pan na całej linii, jak lewica może głosować na taką uchwałę. to jest czyste sqrwysyństwo. To co mam się przerzucić na konfederację lub Kukiza? Bardzo proszę niech się Pan poprawi.
 • PRECZ Z KOMUNĄ 2020-07-29 20:45:51
  Parszywy i wredny czerwony karaluch wspirający ideologię LGBT.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 18.204.56.97

POZOSTALI POSŁOWIE W OKRĘGU

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!