Witold Czarnecki - Kandydat na posła w: Okręg nr 37 - poseł w: Okręg nr 37

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

UZYSKAŁ/A MANDATLiczba głosów: 16 502 / Procent poparcia: 4,67 %

Witold Czarnecki

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

  • Miejsce zamieszkania: Zielona Góra
  • Wiek: 66 lat
  • Zawód: parlamentarzysta
  • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Urodzony 12 kwietnia 1953 w Murowanej Goślinie.

Ukończył studia o kierunku budownictwa miejskiego i przemysłowego na wydziale budownictwa lądowego Politechniki Poznańskiej (magister inżynier). Uzyskał stopień doktora nauk technicznych na Wydziale Budownictwa Lądowego w Politechnice Poznańskiej.  Został zatrudniony jako nauczyciel akademicki w instytucie budownictwa Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Należał do Porozumienia Centrum, następnie przystąpił do Prawa i Sprawiedliwości.

W 2005 z listy PiS został wybrany na posła V kadencji. W wyborach parlamentarnych w 2007 po raz drugi uzyskał mandat poselski. W wyborach do Sejmu w 2011 z powodzeniem ubiegał się o reelekcję.

W 2015 został ponownie wybrany do Sejmu.

KOMENTARZE (1)

  • NIE GŁOSOWAĆ NA TEGO FASZYSTĘ W ŻADNYCH WYBORACH !!! 2023-01-26 23:56:20
    Ten faszysta poparł dwa projekty ustaw o segregacji zdrowotnej ludzi , złamaniu tajemnicy lekarskiej i usankcjonowaniu możliwości donoszenia na siebie nawzajem przez osoby z tego samego zakładu pracy do PiSlamskiego urzędasa tylko z powodu podejrzenia, że ktoś jest zarażony wirusem SARS-CoV-2 podczas tzw. pandemi ( a właściwie plandemii ) COVID-19 ( 14.12.2021 rok – druk sejmowy numer 1846 – tzw. lex Hoc – od nazwiska faszystowskiego (p)osła z PiSu Czesława Hoca , 27.1.2022 rok – druk sejmowy numer 1981 – tzw. lex konfident ). Uchwalenie tych ustaw wprowadziłoby bezprawną segregację , możliwość zdradzania tajemnicy lekarskiej o czyimś stanie zdrowia i umożliwiałoby napuszczanie i szczucie ludzi na siebie nawzajem. Oba projekty ustaw nie zostały ostatecznie uchwalone. NIE GŁOSOWAĆ JUŻ NIGDY NA TEGO FASZYSTĘ W ŻADNYCH WYBORACH !!! OPINIĘ TĄ UDOSTĘPNIAĆ W JEGO OKRĘGU WYBORCZYM USTNIE ( informując znajomych i nieznajomych , w lokalnych stacjach radiowych , telewizyjnych i internetowych ) , PISEMNIE ( w lokalnych gazetach , portalach internetowych , na plakatach wieszanych gdzie się da , robiąc ulotki i rozdając ) i w INTERNECIE ( np. w mediach społecznościowych ) ABY JAK NAJMNIEJ OSÓB GŁOSOWAŁO NA TEGO FASZYSTĘ W NASTĘPNYCH WYBORACH.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 34.225.194.102

POZOSTALI POSŁOWIE W OKRĘGU

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!