PARTNERZY PORTALU
Wojciech Kozak - kandydat na radnego do sejmiku wojewódzkiego w: małopolskie - radny do sejmiku wojewódzkiego w: małopolskie - Kandydat na senatora w: Okręg nr 34

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Wojciech Kozak

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

 • Miejsce zamieszkania: Zabawa
 • Wiek: 61 lat
 • Zawód: dyrektor do spraw handlu
 • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Urodził się 27 maja 1958 r. w Krakowie.

Absolwent wydziału mechanicznego Politechniki Krakowskiej. Ukończył także studia podyplomowe w Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki w Krakowie. Od 1986 r. pracował jako dyrektor w przedsiębiorstwie handlowym, od 1991 r. związany ze spółdzielczością. Był prezesem zarządu Rejonowej Spółdzielni Ogrodniczo-Pszczelarskiej w Brzesku oraz Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Wieliczce. W 2002 r. został wicedyrektorem w Małopolskim Wojewódzkim Inspektoracie Inspekcji Handlowej.

Działacz Polskiego Stronnictwa Ludowego. W 2002 r. i w 2006 r. wybierany na radnego powiatu wielickiego, gdzie pełnił funkcję wiceprzewodniczącego. W latach 2006-2010 zajmował stanowisko członka zarządu województwa III kadencji. W 2010 wybrany do sejmiku małopolskiego, objął urząd wicemarszałka. Mandat radnego i funkcję wicemarszałka utrzymał również na kolejną kadencję w 2014. W wyniku wyborów w 2018 pozostał radnym sejmiku małopolskiego.

Z listy PSL kandydował ponadto w latach 2007, 2011 i 2015 do Sejmu oraz w latach 2009 i 2014 do Parlamentu Europejskiego.

 

KOMENTARZE (2)

 • Nie dopłatom UE dla szulerów którzy żyją naszym kosztem, zrobili z nas dziadów. Miasto gorszy sort! 2019-04-14 21:10:05
  W związku z modernizacjami wsi zrobili z uczciwych podatników rodowitych mieszczan dziadów. Weszli w najcięższego kalibru przestępstwa w obrębach gmin obrotu gruntów na mieszkalne, uważają się nad gangsterami, lejmy ich zarżnijmy jak świnie, nie będą nas okradać z dóbr osobistych, niech drżą o własną mordę i bliskich wychodząc na miejskie ulice , co miesięczną będziecie płacić daninę dla każdego mieszkańca miasta, skurwysyny, oszuści, złodzieje.
  • JÓZEF ZAJĄC MILIARDER, NIC NIE MACIE GŁUPOWATE LUDZIKI, NIEWOLNICY BEZ ŻADNYCH PRAW 2019-07-18 21:58:09
   Złodzieje , oszuści z PSL wygramy , ludzików gorzej jak za świnie mamy . Ustawa sztandarowa PSL z 27lutego 2012 roku( Dz.U.2013 Poz 503),Znowelizowane przepisy miały rozwiązać problemy w orzecznictwie Sądów Administracyjnych poprzez dodanie w art. 7 ustęp 3a, który jednoznacznie określa strony w postępowaniu o udzielenie zgody na zmianę przeznaczenia gruntów rolnych, gdzie stroną o zmanię klasyfikacji gruntów był Wójt, Burmistrz czy Prezydent Miasta,lecz w wyniku prac geodezyjnych na gruncie bez podpisu właścicieli pod operatami nie można było wprowadzać zmian w ewidencji gruntów, czy też bez wniosku właścicieli nieruchomości lub wieczystych użytkowników(Prezydent podpisał ustawę o przekształceniu użytkowania wieczystego we własność),tym bardziej wprowadzać zmiany w księgach wieczystych, mimo przepchnięcia ustawy w przedmiocie łamania praw człowiek doszło do najcięższych przestępstw w urzędach użyteczności publicznej, pod projektem do zaopiniowania podpisali się Józef Zych , Piechociński Janusz , Pawlak Mirosław , Pawlak Waldemar , Jana Łopata, Kłopotek Eugeniusz , Sawicki Marek, Bury Jana, Goś Marek, Borawski Edmund , Borkowski Krzysztof , Górczyński Jarosław , Grzeszczak Eugeniusz ,Kalemba Stanisław , Kasprzak Mieczysław , Racki Józef , Smolarz Henryk , Sosnowski Zbigniew , Sztorc Andrzej , Łuszczak Mieczysław . Maliszewski Mirosław , Ozga Krystyna, Stefaniuk Franciszek Jerzy, Tokarska Genowefa, Walkowski Piotr, Włodkowski Zbigniew , Zgorzelski Piotr , Żelichowski Stanisław itd.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 46.105.144.169 [18.205.109.82]

POZOSTALI KANDYDACI W OKRĘGU