Wojciech Murdzek - Kandydat na posła w: Okręg nr 2 - poseł w: Okręg nr 2

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

UZYSKAŁ/A MANDATLiczba głosów: 6 354 / Procent poparcia: 2,25 %

Wojciech Murdzek

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

  • Miejsce zamieszkania: Świdnica
  • Wiek: 61 lat
  • Zawód: parlamentarzysta
  • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

Urodzony w 1957 roku w Świdnicy.

Absolwent studiów na wydziale elektroniki Politechniki Wrocławskiej, gdzie następnie odbył studia podyplomowe w zakresie techniki mikroprocesorowej.

W latach 1990–1998 był wiceprzewodniczącym rady miejskiej w Świdnicy. Później pełnił funkcję starosty powiatu świdnickiego. Od 2002 do 2014 r. był prezydentem Świdnicy. Poseł na Sejm VIII kadencji.

Był też członkiem stowarzyszenia samorządowo-politycznego Obywatelski Dolny Śląsk.

W 2015 r. został wicedyrektorem ds. rynku pracy i administracji w dolnośląskim wojewódzkim urzędzie pracy. W wyborach w tym samym roku wystartował do Sejmu z listy PiS jako bezpartyjny przedstawiciel Polski Razem. Uzyskał mandat posła VIII kadencji.

W maju 2018 r. został ogłoszony kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na urząd prezydenta Świdnicy w wyborach samorządowych w tym samym roku - ostatecznie kandydatem partii w tych wyborach został w sierpniu Jacek Drobny.

KOMENTARZE (1)

  • Jedynym właściwie funkcjonującym jest Rada Praw Człowieka Email:tv-petyjonos.hchr@unog .ch. 2021-07-25 10:11:15
    Za współudział w zabójstwach z Pańskim szefem Przemysławem Czarnkiem powinniście być pozbawieni dożywotnio wolności , w Stanch zjednoczonych za masowe zbrodnie życia również zostalibście pozbawieni. Czarnek jako były Wojewoda Lubeski wraz ze Starostami jesienią 2015roku wykonali z Funduszy Unijnych przydomowe oczyszczalnie ścieków które widnieją w zasobach map geodezyjno kartograficznych , przed ossdzeniemm zbiorników w ziemi sypali wapno wywrotkami , obniżając ilość przeciwciał w organizmach ludzkich do stanu zagrożenia życia wystarczyło przeziębienie ludzie teraz gryzą od dołu ziemię , spośród tysięcy w zbrodniach doskonałych jedynie najuboższych jako podmiot godnie pochowali. Skażone studnie na dziesiątki lat , na gruntach w obszarach wiejskich doprowadziły do katastrof w hodowli zwierzęcej , ekologicznej żywności. W Państwowych Szpitalch ludzie padali jak muchy , skóra cirpnie lecz należy przytoczyć słowa pogardy dla Polskiego Kościoła musieli też zarobić na Polskich zbrodniach przeciwko ludzkości. Każdy powinien być równouprawniony od 18 tego roku życia w przedmiocie prawa do prowadzenia działalności gospodarczej rolniczej , bez kontroli przez społeczeństwo nie ma i nie będzie dobrej władzy. Hańba bandyci, oszuści i złodzieje!

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.210.237.158

POZOSTALI POSŁOWIE W OKRĘGU

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!