PARTNERZY PORTALU
Wojciech Zabłocki - kandydat na radnego do sejmiku wojewódzkiego w: mazowieckie - radny do sejmiku wojewódzkiego w: mazowieckie - Kandydat na posła w: Okręg nr 19

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

NIE UZYSKAŁ/A MANDATULiczba głosów: 3 613 / Procent poparcia: 0,26 %

Wojciech Zabłocki

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Wiek: 33 lat
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej
  • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Urodzony w 1985 roku.

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i stypendysta Uniwersytetu Wileńskiego na Litwie. Działacz Niezależnego Zarzeszenia Studetnów UW. 

W wyborach samorządowych w 2018 r. z sukcesem ubiegał się o mandat radnego w sejmiku województwa mazowieckiego na kadencję 2018-2023 z ramienia Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość.

Zawodowo pracuje w polskich kolejach zajmując się obszarem inwestycji.

Pracował m.in. w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej oraz w Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w latach 2010-2016 - zajmował się wtedy inicjatywami obywatelskimi, samorządem terytorialnym, kulturą i rozwojem innowacyjności.

Z warszawskim samorządem związany od 2010 roku. W latach 2010-2014 był radnym Dzielnicy Ursynów. Od 2014 roku radny miasta stołecznego Warszawy. W radzie warszawy był wiceprzewodniczącym komisji ładu przestrzennego.

Od 2004 roku należy do Prawa i Sprawiedliwości.

KOMENTARZE (1)

  • Zbrodnie PiS Kościuł 2021-08-27 06:46:36
    W chrześcijańskich korzeniach Europy jest przykazanie nie zabijaj, zaś pseudo prawicowcy dla podatków od nieruchomości Naszych bliźnich pozabijaliście. Opiekę zdrowotną mamy w Polsce Państwową, w związku z powyższym dlaczego ograniczaliście środki finansowe na leczenia pacjentów w Szpitalach , Polskie zbrodnie doskonałe, sypania przed osadzeniem zbiorników wapna od jesieni 2015roku (ekologicznych oczyszczalni ścieków ) w późniejszym czasie stosowania bakterii oby nie wywozić, ponad milion uczciwych obywateli którzy żyli zgodnie z harmonią przyrody odesłaliście w zaświaty, ludzie wciąż giną w związku z katastrofami jakie do dochodu wliczacie , obniżone przeciwciała HBs(ICD-9:V42) do stanu zagrożenia życia poniżej 10.0 mlU/ml iż nie można w danych przypadkach wykonać żadnych zbiegów-ludzie umierali dosłownie na rękach,trzy miesiące do pół roku organizm ludzki potrzebuje czasu przyjmując szczepionki oby tylko uzyskać przeciwciała, Państwowa zbrodnicza opieka zdrowotna powoływała się iż NFZ nie wymaga takich badań przed zabiegami(Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 24września 2013roku w sprawie świadczeń gwarantowanych ze zakresu podstawowej opieki zdrowotnej Dz.U. 2013 poz 1248-Dz.U.2019 poz 736 lekarze rodzinni odmawiają skierowań na badanie krwi pod zasadniczym kontem. Zrobili z Was Samorządy i Parlamentarzyści dziadów, nie stać ludzi na prywatną opiekę zdrowotną, taką jesteście klasą średnią. W związku z przyjęciem 28 stycznia 2020roku przez zgromadzenia Parlamentarne Rady Europy rezolucji w sprawie praworządności w Polsce, należy wszelkie Skargi,Executive Vice-President European Frans Timmermans Rue de la Loi/Wetstraat 175 B-1048 Bruxelles/Brussel Belgique/België tel.: +32 2 281 61 11 faks: +32 2 281 69 34 . Petycje na adres- Przewodnicząca Komisji Europejskiej – Ursula von der Leyen.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 18.207.136.189

POZOSTALI KANDYDACI NA LIŚCIE

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!