Zbigniew Czerwiński - kandydat na radnego do sejmiku wojewódzkiego w: wielkopolskie - radny do sejmiku wojewódzkiego w: wielkopolskie - Kandydat na posła w: Okręg nr 39

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

NIE UZYSKAŁ/A MANDATULiczba głosów: 1 922 / Procent poparcia: 0,37 %

Zbigniew Czerwiński

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

  • Miejsce zamieszkania: Poznań
  • Wiek: 58 lat
  • Zawód: prezes
  • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Urodził się 17 marca 1961 r.  W 1980 r. współtworzył Niezależne Zrzeszenie Studentów na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, został przewodniczącym koła na Wydziale Historycznym tej uczelni.

W tym 1986 r. ukończył studia na Wydziale Historycznym Uniwersytetu.

Od 1989 r. do 2001 r. należał do Zjednoczenia Chrześcijańsko-Narodowego, wchodząc w skład rady naczelnej tej partii. Następnie przystąpił do Prawa i Sprawiedliwości.

W 1998 z listy współtworzonej przez ZChN AWS uzyskał mandat radnego Sejmiku Województwa Wielkopolskiego I kadencji. W 2002 z powodzeniem ubiegał się o reelekcję z ramienia PO-PiS. W latach 2005–2006 był przewodniczącym sejmiku II kadencji. W 2006 r. i 2010 r. wybierany na kolejne kadencje z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. W 2014 nie uzyskał reelekcji. W 2011 r. i 2015 r. bez powodzenia kandydował do Sejmu. W grudniu 2015 powrócił do sejmiku wielkopolskiego, zastępując Zbigniewa Hoffmanna.

Kandydat PiS do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego. Okręg 1 (Poznań).

KOMENTARZE (1)

  • Tomasz 2018-10-06 14:26:35
    Zbigniew Czerwiński - wielokrotnie chwalony za dużą aktywność w Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, a szczególnie za to, że był najlepiej zorientowanym Radnym w finansach województwa. Fachowość i rzetelność Zbigniewa Czerwińskiego oraz to, że startuje z listy PIS, czyli partii realizującej obietnice wyborcze (np. 500+, obniżenie wieku emerytalnego) stanowią najlepszą gwarancję wyboru właściwego Radnego. Trzeba powiedzieć to wprost, że zwycięstwo PIS na czele ze Zbigniewem Czerwińskim zagwarantuje Wielkopolanom stabilny rozwój województwa oraz osiągnięcie tak wysokiego poziomu dobrobytu i jakości życia, jakiego dotąd nie doświadczyli! W powyższym stwierdzeniu nie ma ani krztyny przesady, wystarczy spojrzeć na efektowny wzrost gospodarczy Polski za rządów PIS i awans do grupy państw rozwiniętych.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.223.3.251

POZOSTALI KANDYDACI NA LIŚCIE

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!