Stanisław Potycz - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Stanisław Potycz Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    39 miejsce 0,33 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    5 miejsce 4,66 % poparcia

Mieszkaniec Legnicy. Prawnik, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego (1969); praca magisterska o ocenie prawnej i wskazaniach co do dalszego postępowania w orzeczeniu sądu drugiej instancji, odbył aplikację sądową w Sądzie Wojewódzkim we Wrocławiu, zakończoną zdanym egzaminem sędziowskim.

Ukończył liczne kursy i szkolenia, w tym Studium Podyplomowe Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych na Wydziale Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego, kurs dla kandydatów na członków rad nadzorczych w spółkach Skarbu Państwa, szkolenie z zakresu praktycznego stosowania Prawa Europejskiego.

Członek Zespołu Diecezjalnego ds. przygotowania procesu beatyfikacyjnego księcia Henryka Pobożnego, przewodniczący Kapituły Bractwa Henryka Pobożnego, przewodniczący Duszpasterstwa Ludzi Pracy '90.

Nie należy do partii politycznej.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 34.231.21.105
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!