Jerzy Kowalczyk - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Jerzy Kowalczyk Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    83 miejsce 0,03 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    10 miejsce 0,29 % poparcia

Absolwent Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni- Wydział Administracyjny, kierunek: Intendenta Okrętowa. Ukończył również studia podyplomowe na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz z zakresu integracji europejskiej na Wydziale Humanistyczno- Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego.

W latach1994- 1998 pracował w Urzędzie Rejonowym w Tomaszowie Mazowieckim, a od 1999 roku w  Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Mazowieckim.

W latach 2001- 2002 pełnił funkcję Starosty Tomaszowskiego, przez kolejne cztery lata Członek Zarządu Powiatu, a od 2006 r. Sekretarz Powiatu w Tomaszowie Mazowieckim.

Jako Radny Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego pracował w latach 2006-2010, natomiast w VI kadencji był Wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej. Należał do Komisji Gospodarki Mieszkaniowej, Komunalnej i Ochrony Środowiska oraz Komisji Budżetu i Działalności Gospodarczej, której był przewodniczącym.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 18.208.132.74
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!