Elżbieta Nawrocka - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Elżbieta Nawrocka Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU

  10 miejsce 2,32 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  4 miejsce 12,92 % poparcia

Zdobyła tytuł magistra inżyniera technologii żywności na Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Ukończyła podyplomowo Studium Menedżerskie dla Pracowników Administracji Publicznej w Wielkopolskiej Szkole Biznesu przy Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

Poseł na Sejm RP. Członek Komisji Regulaminowej i Spraw Poselskich oraz Komisji Polityki Senioralnej.

Dyrektorka Oddziału Regionalnego KRUS w Łodzi.

Radna Sejmiku Województwa Łódzkiego dwóch kadencji - pełniła funkcję wiceprzewodniczącej Komisji Budżetu i Finansów Woj. Łódzkiego oraz była członkiem Komisji Zdrowia oraz Komisji Rodziny i Polityki Społecznej.

Członek Rady Społecznej Wojewódzkiego Szpitala im. M. Kopernika w Łodzi oraz Komisji Głównej Komisji Rewizyjnej PSL w Warszawie.

Od około 10 lat w branżach przetwórstwa spożywczego. Kolejno pokonywała szczeble kariery: technolog, kierownik i dyrektor produkcji w Spółdzielni Mleczarskiej w Sokolnikach i w Zakładach Mięsnych „Marko – Walichnowy” oraz w Zakładach Mięsnych w Warszawie. Audytor systemów zarządzania jakością i HACCP – Certyfikat. Projektowanie technologiczne – dostosowanie zakładów przetwórstwa spożywczego do wymogów Unii Europejskiej.

Była wiceburmistrzem miasta i gminy Wieruszów w latach 1994-1998). Organizatorka Prawyborów 97r. w Wieruszowie.

Pełniła też funkcję Naczelnika Wydziału Rozwoju i Promocji Starostwa Powiatowego w Wieruszowie, gdzie była odpowiedzialna za promocję Powiatu Wieruszowskiego, pozyskiwanie środków dla powiatu, za przygotowanie, wdrożenie i realizację kilkunastu projektów unijnych i wniosków do funduszy krajowych. Organizatorka Warsztatów Partnerstwa Lokalnego w Powiecie Wieruszowskim.

Była wicemarszałek Województwa Łódzkiego odpowiedzialna za politykę zdrowotną, edukację, kulturę i politykę społeczną. Prowadziła nadzór nad ponad 50 jednostkami organizacyjnymi w Łodzi i w województwie łódzkim: szpitalami wojewódzkimi, szkołami policealnymi, kolegiami nauczycielskimi, bursami, bibliotekami oraz instytucjami kultury - Teatr Wielki, Teatr Jaracza, Muzeum Sztuki MS2, Muzeum Archeologiczne i inne.

Od 2009 r. była wicedyrektorką Oddziału Regionalnego Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Łodzi, a obecnie jest dyrektorką Oddziału Regionalnego KRUS w Łodzi.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (2)

 • sprawiedliwy 2015-10-26 07:05:14
  To prawda nie jest już dyrektorem, ale ulotki wyborcze widać z tego były przygotowywane ponad pół roku temu lub też brak jakiejkolwiek komunikacji i informacje nie są uaktualniane.
 • pracownik 2015-09-29 20:40:11
  Jest błąd. Pani Elżbieta od ponat pół roku nie jest dyrektorem Oddziału Regionalnego KRUS w Łodzi.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 18.208.132.74
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!