Jarosław Klimas - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Jarosław Klimas Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    39 miejsce 0,22 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    5 miejsce 1,21 % poparcia

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku administracja. W 2000 roku, po 3-letnich studiach uzupełniających, uzyskał tytuł magistra prawa. Dziewięć lat później ukończył studia licencjackie z germanistyki. W październiku 2014 roku rozpoczął studia doktoranckie w Zakładzie Publicznego Prawa Gospodarczego na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Pracował jako dyrektor do spraw transportu międzynarodowego i krajowego w prywatnej spółce. Od 1999 roku stał na czele Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg w Starostwie Powiatowym w Wieluniu.

W latach 2002 – 2006 był radnym Gminy Pątnów, a następnie – w latach 2010 – 2013 oraz po wyborach samorządowych w listopadzie 2014 roku – jej przewodniczącym. 22 grudnia 2014 roku został powołany na stanowisko wicewojewody łódzkiego.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 18.208.132.74
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!