Marek Krawczyk - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Marek Krawczyk Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    114 miejsce 0,01 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    16 miejsce 0,08 % poparcia

Urodzony 7 września 1957 roku w Wieruszowie.

Z gminą Sędziejowice związany jest przez całe swoje życie, tu się urodził, tu zaczął rozwijać swoją działalność samorządową i społeczna, tu również założył rodzinę i osiedlił się, prowadząc wraz z żoną gospodarstwo rolne oraz działalność gospodarczą.

Potrzeba pracy na rzecz lokalnej społeczności pojawiła się u niego dość szybko, już jako działacz młodzieżowy był przewodniczącym rady gminy Ludowych Zastępów Sportowych, których celem było upowszechnienie sportu i kultury fizycznej w małych miejscowościach.

Lata 1994-1998 były okresem, w którym rozpoczął pracę w samorządzie, obejmując funkcję Wiceprzewodniczącego rady gminy Sędziejowice i Przewodniczącego Komisji Budżetowej RG.

W ciągu kolejnych lat wraz z nabywaniem wiedzy i doświadczenia w pracy samorządowca, pełnił kolejne funkcje obejmując swoja działalnością już nie tylko sama gminę, ale również występując w jednostkach powiatowych i wojewódzkich m.in.: Radny Powiatu Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego oraz Radny Powiatowy i członek Zarządu Powiatu Łaskiego.

Obecnie wciąż aktywnie działa na wielu obszarach życia samorządowego i społecznego naszego regionu, będąc Prezesem ZG PSL w Sędziejowicach; Członkiem Prezydium Zarządu Gminnego ZOSP w Sędziejowicach, radnym wojewódzkim IRWŁ, Prezesem OSP w Kamostku, a także Członkiem Zarządu Powiatu Łaskiego.

 

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.238.199.4
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!