Iwona Elżbieta  Lewandowska - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Iwona Elżbieta Lewandowska Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU

  70 miejsce 0,06 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  10 miejsce 1,86 % poparcia

Pochodzi z Łodzi.

Ukończyła Uniwersytet Łódzki, Wydział Prawa i Administracji na kierunku Prawo, a następnie studia podyplomowe na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego oraz w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Od 25 lat związana z powiatem zgierskim. W latach 1990-2015 pełniła służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Zgierzu, kończąc ją w lutym 2015r. w stopniu inspektora na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Zgierzu.

Specjalistka w sprawach bezpieczeństwa i porządku publicznego. Inicjatorka wielu lokalnych kampanii społecznych, propagujących bezpieczne zachowania wśród mieszkańców, szczególnie osób starszych, dzieci i młodzieży. Wielokrotnie odznaczana, odznaczeniami państwowymi i resortowymi w tym Złotą Odznaką „Zasłużony Policjant”.

Uczestniczka Kongresu Kobiet. Współfundatorka Fundacji „Oaza”, propagującej bezpieczne zachowania, pomagającej ofiarom przestępstw, współpracę podmiotów lokalnych w kierunku wypracowania jednolitej polityki bezpieczeństwa.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (1)

 • Petent 2015-10-27 19:22:42
  I dobrze. Osoba niewłaściwa. Pani Iwona L. nie ma zielonego, a nawet fioletowego pojęcia o godnej reprezentacji partii. Nie nadaje się również na odpowiedzialne stanowiska.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.223.3.251
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!