Tomasz  Białobłocki - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Tomasz Białobłocki Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    54 miejsce 0,09 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    9 miejsce 2,79 % poparcia

Tomasz Białobłocki jest nauczycielem w Kutnie. Od października 2000 roku prowadzi szkołę Taekwondo AZS WSGK Kutno od listopada 2014, której jest prezesem. Żonaty od 2007 roku, ma dwójkę dzieci.

Absolwent dwóch kierunków w Wyższej Szkole Gospodarki Krajowej w Kutnie: informatyki i europeistyki. Obecnie doktorant na Wydziale Politologii Uniwersytetu Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie. Autor wielu publikacji naukowych, które ukazały się zarówno w kraju jak i zagranicą z zakresu historii, stosunków międzynarodowych, bezpieczeństwa państwa i bezpieczeństwa międzynarodowego, walki z terroryzmem. Nauczyciel akademicki w WSGK w Kutnie oraz nauczyciel przedmiotów informatycznych w Zespole Szkół w Żychlinie. Od 2011 roku sprawuje funkcję Wicekanclerza w WSGK.

Twierdzi, że zarówno działalność zawodowa, jak i społeczna którą prowadzi, służy przede wszystkim integracji społeczności lokalnych w myśl tolerancji, zasad moralnych i etycznych.

Ponadto postuluje, że w swojej działalności politycznej będzie dążył do działań na rzecz nowoczesnego, innowacyjnego państwa: stawiającego na ludzi otwartych, ambitnych, zaangażowanych w życie kraju i przede wszystkim uczciwych.

Nie należy do partii politycznej. 

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (1)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.201.95.84
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!