Marek Zbigniew Kaźmierczak - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Marek Zbigniew Kaźmierczak Wybory 2015

 • Oficjalne wyniki PKW

  Nie uzyskał/a mandatu, KWW nie przekroczył progu

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU

  61 miejsce 0,07 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  3 miejsce 18,52 % poparcia

Dr Inż. Marek Zbigniew Kaźmierczak jest nauczycielem akademickim na Wydziale Chemii Politechniki Łódzkiej. Zdobył tytuł doktorski z zakresu technologii chemicznej oraz ochrony środowiskowej na Uniwersytecie Łódzkim  Jest autorem różnych artykułów ze swojej branży, między innymi podręcznika dla studentów pod tytułem "Podstawy technologii chemicznej i surowców". Nie należy do partii politycznej.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (2)

 • avb 2015-10-21 15:51:44
  Był nauczycielem akademickim, Był również członkiem PZPR przez wiele lat, również człowiek o tym nazwisku znajduje się na liście Wildstaina przypadek??
 • AK 2015-10-14 22:11:07
  Grzegorz Braun pogromca prof. Miodka, a w jego drużynie Małgorzata Skalik, czy nie przypadkiem żona Włodzimerza Skalika (Wołodia)? W komentarzu do Tomasz Jaskóła kandydata na posła od Kukiza można przeczytać: "Włodzimierz Skalik obecnie Prezes Aeroklubu Polskiego był kandydatem obozu komunistycznego w wyborach w 1989r. Jako kandydat na posła otrzymał rekomendacje PZPR i S B. W 2002 roku głosował za nadaniem członkostwa honorowego w Aeroklubie Polskim dla Kuberskiego - komunistycznego ministra urzędu do spraw wyznań. www(wstaw kopke)dropbox(wstaw kopke)com/s/l1kfp4boghp0ymt/1425488820608.pdf?dl=0 www(wstaw kopke)dropbox(wstaw kopke)com/s/6ibax4crltx26kx/KuberskiSkalikAP.PDF?dl=0"

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 18.208.132.74
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!