Joanna Bobowska - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Joanna Bobowska Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    55 miejsce 0,16 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    9 miejsce 0,51 % poparcia

Ukończyła Akademię Muzyczną w Krakowie, jest dziennikarką i koordynatorem organizacji pozarządowych. Problemami Małopolski zajmuje się od 1996 roku. W 2011 roku po raz pierwszy została wybrana do Sejmu z listy Platformy Obywatelskiej.

Jest wiceprzewodniczącą Zarządu powiatowego PO w Myślenicach, przewodniczącą Koła Gospodarczego Powiatu Myślenickiego Platformy Obywatelskiej w Krzywaczce, prezesem Stowarzyszenia BE-20 oraz członkiem Zarządu Izby Gospodarczej w Sułkowicach.

Jest także autorką projektów szkoleniowych dla przedsiębiorców, mieszkańców obszarów wiejskich i małych miast. Przyczyniła się do pozyskania pieniędzy na lokalne inicjatywy w programach finansowanych przez Unię Europejską oraz budżet państwa. Działania skupiono na wzmocnieniu postaw przedsiębiorczych, upowszechnianiu kultury, zachowanie tradycji oraz bogactwa przyrody. We współpracy z Izbami Gospodarczymi w powiatach myślenickim i wadowickim drugi rok trwają szkolenia z zarządzania, organizacji, prawa oraz kursy języka angielskiego.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.210.237.158
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!