Maciej Koźbiał - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Maciej Koźbiał Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    65 miejsce 0,11 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    10 miejsce 0,34 % poparcia

Ma 50 lat jest żonaty i ma dwójkę dzieci. Od urodzenia jest ściśle związany z ziemią wadowicką gdzie przyszedł na świat i dorastał rozwijając swoje pasje. Jako student Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zdobył tytuł magistra na Wydziale Zarządzania o Specjalności Rachunkowość.

Od wielu lat działa w lokalnej polityce jako Radny Miasta i Gminy Wadowice, w latach 2006-2010 zasiadał w komisji oświaty i sportu oraz w komisji rewizyjnej. Był również Radnym Rady Powiatu Wadowickiego w latach 2010-2014. Przewodniczył wówczas komisji bezpieczeństwa oraz był członkiem komisji rewizyjnej. Od 1990 prowadzi własną działalność gospodarczą na terenie powiatu suskiego i wadowickiego wspomagając tym samym lokalną przedsiębiorczość. Zajmuje się również prowadzeniem gospodarstwa rolnego, na którym uprawia przede wszystkim zboża.

W latach 2005-2007 był prezesem MKS Skawa Wadowice od kilku lat jest jej sponsorem. Zawsze był orędownikiem krzewienia i rozwoju sportu na terenie Powiatu Wadowickiego, do dziś wspiera takie inicjatywy. Wielokrotnie pomagał w organizacji Biegu Powsinogi, rajdów rowerowych. Dział również na rzecz stowarzyszeń i instytucji pozarządowych: Klub Garsoniera, Kuchnia Brata Alberta, WOŚP, Ochotniczą Straż Pożarną z terenu gminy Wadowice.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.238.199.4
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!