Grzegorz Zawadzki - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Grzegorz Zawadzki Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    42 miejsce 0,29 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    7 miejsce 1,49 % poparcia

Ma 39 lat i sporo życiowego doświadczenia. Jest socjologiem. Wcześniej ukończył technikum budowlane, a dzięki latom pracy w budownictwie uzyskał uprawnienia konstrukcyjno-budowlane. Kierował wieloma budowami. Pracował także jako kierownik kontraktu. W tym czasie do jego obowiązków należało m.in. nadzorowanie prac projektowych czy wspieranie wyboru podwykonawców oraz udział w negocjacjach umów. To wszystko sprawia, że budownictwo zna od podszewki.

W najmniejszych detalach poznał też pracę w górnictwie. Życie zmusiło go, by w pewnym momencie się przebranżowił. Skończył technikum górnicze na kierunku górnik eksploatacji podziemnej. Obecnie pracuje pod ziemią, w kopalni Brzeszcze na stanowisku – górnik przodowy, kombajnista, sanitariusz.

Grzegorz Zawadzki urodził się w Kętach, ale od lat mieszka w Jawiszowicach. Jest synem Wiesława Marcina Zawadzkiego – pierwszego przewodniczącego NSZZ "Solidarność” w KWK Piast w Bieruniu. To właśnie ojciec nauczył go stawiania czoła przeciwnościom losu i zaszczepił potrzebę walki o prawdę i sprawiedliwość.

Jest gorącym zwolennikiem jednomandatowych okręgów wyborczych. Do Sejmu kandyduje z komitetu "Kukiz'15" w okręgu wyborczym nr 12, lista numer 7, miejsce 3.

 

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 18.207.238.28
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!