Już jest nowy Barometr Wyborczy 2023. Sprawdź, z którymi politykami masz najbardziej zbieżne poglądy
OKW 13: Kraków II, Skawina, Olkusz, Krzeszowice - zdjęcie numer 1 w galerii Rynek Główny w Krakowie, Ludwig Schneider / Wikimedia commons / (CC BY-SA 3.0)
OKW 13: Kraków II, Skawina, Olkusz, Krzeszowice - zdjęcie numer 2 w galerii Kraków: Wawel, Jakub Hałun / Wikimedia commons / (CC BY-SA 4.0)
OKW 13: Kraków II, Skawina, Olkusz, Krzeszowice - zdjęcie numer 3 w galerii Krakowskie Collegium Novum, główny budynek Uniwersytetu Jagiellońskiego, Janericloebe / Wikimedia commons / (CC BY-SA 1.0)
 • W TYM OKRĘGU WYBIERAMY

  posłów

 • W TYM OKRĘGU WYBIERAMY Z

  248 kandydatów

WYBRANI POSŁOWIEUwaga! Obliczenia do “UZYSKA MANDAT” wykonujemy na poziomie okręgu wyborczego uwzględniając głosy oddane na kandydatów, a nie na listy komitetów wyborczych. Zatem widok nie odzwierciedla obliczeń dokonanych z wykorzystaniem tzw. ilorazów wyborczych. ZOBACZ WSZYSTKICH KANDYDATÓW W TYM OKRĘGU (248)

KOMENTARZE (6)

 • biało czerwony 2015-10-21 18:15:51
  Realistka jest zapewne młodą kandydatką ubiegającą się o mandat. Sprzeciwiam się takim kryteriom wyboru, aby wyłącznie stawiać na młodych. Dziś w wyborach, a jutro w jakim wymiarze? Wybierajmy ludzi mądrych, ludzi rozsądnych, ludzi pracowitych i uczciwych. Połączmy energię młodych i doświadczenie dojrzałych. Łączmy zamiast dzielić. To jest właściwe kryterium, którym powinniśmy się kierować .
 • bolu$ 2015-10-21 11:17:57
  W sumie wszystko jedno na kogo się zagłosuje byle nikt mi nie narzucał co mam myśleć i robić i jak być "dobrym patriotą" i "prawdziwym Polakiem" - czyli każda opcja byle nie PiS :-)
 • realistka 2015-10-18 14:33:45
  Po pierwsze głosujcie na młodych nie ludzi którzy są za starzy by rozumieć dzisiejszy świat czyli zgredy precz Po drugie myślcie tak jakbyście mieli wybrać kogoś kto będzie zarządzał waszym budżetem domowym budżet państwa tak samo jak budżet domowy nie jest z gumy komuś dasz to na coś innego nie starczy czyli wszystkie partie które obiecują gruszki na wierzbie won jak dla mnie obie czyli PIS i PO + Lewica bis czy razem, ale każdy może dodać inną propozycje, i po trzecie i najważniejsze IDŹCIE na wybory bo nikt za was nie zagłosuje
 • głos prawdy 2015-10-14 16:33:42
  a GOWIN juz ani w PO ani w ruchu Gowina czyli taka chorągiewka
 • Wanb 2015-10-06 11:20:40
  Duda,duda TO SIĘ UDA. Głosujemy na PIS - na Elżbieta Duda. Prosimy o Państwa głosy,ja już zagłosowałem.
 • KAMIL 2015-10-06 11:19:12
  Zdjęcie to nie wszystko, liczy się ciężka praca,a nie obietnice. WYKSZTAŁCENIE,PRACOWITOŚĆ I SUMIENNOŚĆ. Dlatego Głosuje na PIS i Elżbietę Dudę. Elżbieta Duda- TO SIĘ UDA!!

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.192.115.114
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!