Marek Hareńczyk - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Marek Hareńczyk Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    86 miejsce 0,11 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    12 miejsce 0,97 % poparcia

Urodził się 21 marca 1966 roku w Końskich. Jego rodzicami są Czesław i Teodora z domu Styś. Ojciec z wykształcenia jest geodetą i jest emerytem. Matka z wykształcenia jest ekonomistą i jest emerytką.

W roku 1973 rozpoczął naukę w Szkole Podstawowej nr 126 w Krakowie, po jej ukończeniu uczęszczał do Technikum Hutniczo – Mechanicznego nr 3 w Krakowie.

Na Akademii Ekonomicznej: zdobył tytuł magistra w roku 2003 na kierunku Zarządzanie i marketing w specjalności Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Na Uniwersytecie Jagiellońskim w roku 2004 ukończył studia podyplomowe na Wydziale Prawa na kierunku Administracja Publiczna

W roku 2007 ukończył na Uniwersytecie Jagiellońskim w Instytucie Ekonomii i Zarządzania studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie i Audyt.

Ponadto jest członkiem klubu wiedzy Harvard Business Review Polska, posiada dyplom ukończenia szkolenia na Członka Rad Nadzorczych w Spółkach Prawa Handlowego oraz wiele innych certyfikatów i świadectw.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.235.65.220
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!